0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
2ay önce dahılıyeye çıktım değerlerime baktırmaya gebelık düşünüyoruz dıuede folık asıt ıstedım folbıol verdı gunde bır Sefer dedı ıctım bitti sağlık ocağına çıktım bırsey ıcın dedım yazar mısınz gebe mısın dedı yok ama düşünüyoruz dedım ıste önce gıt hormon ve troıdlerıne baktır öyle daha ıyı olur dedı bende arkadaşım gıttı bı sene dene olmazsa gel demıs bende gıtmedım daha 4.ay denememiz dedım olur mu öyle şey onlar bakarlar dedı folbıol da fazla günlük 4mg alınması lazım sen bunu 2gunde bır al dedı . Sımdı kıme ne yapayım gıtsem kadın doğuma bırsey yapmaz yanı çoğu arkadaşım gıttı bı sene dolsun demısler hepımızınde 2.cocuk dusuncesıydı gıtmek ıstemedım .oglum var 33aylık çok acelesı yok ama gıtmek gerek mı yanı

1 cevap

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Aslında doktorun yazdığını değerlerine baktığını ve günde 1 almanı söylediğini anlatsaydın belki yazardı
(385 puan) tarafından
Açtı baktı değerlerime dahiliye doktoru çok anlamaz dedi yazdı ama iki günde bir iç fazla günde bir dedi .
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 318 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
0 oy
8 cevap 136 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,582 cevap

34,777 kullanıcı

...