0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Merhaba kizlar yegenim 12 yasinda dun aksam devamli basim agriyor demis belli bi saatten sonra yatmis 1 2 saat sonra kalkmis ve istifra etmis kan kusmuş..ablam hemen acile goturmus suan hala hastanedeler ama ne mide ultrosonunda ne rontgende nede kan ve idrar tahlilinde bisey cikmamis demem o ki cevrenizde hic basina boyle bisey gelen oldu mu rahatsizligi neydi. Bide toprak kuşuma dua ederseniz cok sevinirim 

9 Cevaplar

0 oy
(13,869 puan) tarafından
Inşallah önemli bişeyi yoktur canim. Belki kusarken zorlandiysa basit bir kanamadir. Rabbim yardimcisi olsun. 
tarafından
Insallah oyledir ya hala hastanedeler serum takili bekliyorlar butun sonuclar temiz cikmis bende anlamadim valla
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Kan kustuğuna emin mi canım karpuz falan yediyse onu kusmuştur belki. Çok geçmiş olsun 
tarafından
Yok canim kan eminiz koyu renkte
(1,455 puan) tarafından
İnşallah kötü bişey çıkmaz canım
0 oy
(503 puan) tarafından
Geçmiş olsun 

Basının üstünde düşmüş olabilirmi
tarafından
Onu hic bilmiyorum valla canim cok hareketli olabilir belki
0 oy
tarafından
vısne suyu karpuz vs yemıs olabılır mı ondandır belki de ınsallah kötu bısı yoktur
tarafından
Yok canim koyu rengi kan eminiz kan olduguna foto ver eklerdim ama simdi midesi kaldirmaz herkesin
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Mide kansmasinda kan kusmustu dedem
tarafından
Bende oyle biliyorum ama ultrosonla fln baktilar bisey yok normal demisler
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim şafi isminin hürmetine şifa nasip eylesin 
tarafından
Akin canim insallah
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kurarken çok ogurduyse belki boğazı tahriş olmuştur kıyamam ya baş ağrısı çok kötü rabbim şifa versin inşallah kuzuya
tarafından
Oyle az bisey degil canim baya var yani 2 yemek kasigi sayilir kan
0 oy
tarafından
Beyin kanaması geçiriyor olmasın babam kusmuştu direk beynine baktılar çünkü beyin kanaması geçiriyormuş
tarafından
Baksın ihmale gelmez
tarafından
Bilmiyorum valla neyi bekliyorlar bilinci acik diye bakmiyorlar galiba beynine
tarafından
Alakası yok babamın da bilinci yerindeydi gayet iyiydi hatta babam miğdemi bakın kafamj rahat bırakın diyordu acı biber beyindeki damarı patlatmış miğde kusması ile ortaya çıkarmış genellikle
tarafından
Anladim canim bende anlamadim valla hala serum takili bekletiyorlarmis endoskopi bile yapilmamis daha
tarafından
Annesi desin beyin tomografi istiyorum diye
0 oy
(830 puan) tarafından
Düzgün bir hastaneye götürsünler kan beyinle yada diğer hayati organlarla ilgili olabilir Allah korusun tık tokta gördüm çocuk kalp hastası bişey yok diyip eve gönderiyorlar çocuk evde kalp krizi geçirip vefat ediyor Allah'ım esirgesin ben aşırı derecede korkuyorum böyle tek hastaneye güvenmeyin 
tarafından
Hacettepe Universite hastanesindeler canim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde ElaLii (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 58 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
21 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo.312 (239 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,370 cevap

34,859 kullanıcı

...