0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kahve icmeyince ayilamiyorum sabahlari 1 bardak iciyorum bisey yaparmi bebegime

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem bana içermiyor çayı bile günde en fazla 3 tane içiyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Millet sigara içiyo kız kahve daha masum bence günlük 1 kereden bişey olmaz 
tarafından
onlari hic anlamiyorum zaten nasil vicdanlari el veriyor
0 oy
(854 puan) tarafından
kiz ixtigin kahvenin sifresini bana gonderirmisin ozelden☺️
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Tabiki bebeğine de zararı var sana da kilo yapar. Abartmamak lazım. Aslında sütle kendin yapsan daha iyi
tarafından
tmm saol cnm
0 oy
(13,777 puan) tarafından
Normal kahve 1 fincal içilebilir ama üçü bir arada olanlarda çok fazla katki maddesi var. 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Haftada 2 faln içerim ama Türk kahvesi heer güün
0 oy
(1,129 puan) tarafından

Bende 14 haftalık ikiz gebeyim canım deli gibi istiyor ama tutuyorum kendimi ne kadar daha durabilirim bilmiyorum:dizzy:

0 oy
(4,583 puan) tarafından
Onun içinde zararlı olan çok katkı maddesi var normal kahve içsen günde bir fincan daha iyi aslında.
0 oy
(213 puan) tarafından
Benim size önerim sütlü türk kahvesi yapın küçük çay bardağında hazır olan her şeyden uzak durun ambalajdan hatta tavuk yemeyin sakatat et iyi pişmiş olsun balık levrek çupra yemeyin kefal ve sardalya olsun sadece bir de sazan dikkat edin 
0 oy
(42 puan) tarafından
Bende burda bekleyim cunki bende hamileyim bende iciyorum cox hosuma gidiyor birde acılı cips yoyorum zarari olurmu acaba??
0 oy
tarafından
Onlar zararlı. Aslinda kahve icmemelisin ama illa ki icmeden kendime gelemiyorum diyorsan filtre kahve icebilirsin. 
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Ayyy onlar çok kalorili yaaa yazık ne sana ne bebeğe bi faydası var kalitesiz kalori ondan alacağın kaloriyi kuru yemişten meyveden al.
0 oy
tarafından
Yok kuzum bişey olmaz 
0 oy
(408 puan) tarafından
Bebeğe zarar veren kafein, kafeinsiz kahve alıp sütünü şekerini kendiniz ayarlayıp içerseniz daha iyi olur. Üçü bi aradalarda süt tozu adı altında çok fazla katkı maddesi var onun yerine süt koyun. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
4 cevap 139 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
0 oy
2 cevap 142 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu

377,767 soru