0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Isler yetişmiyor bi türlü normalde 8 buçuk 9 gibi kalkardm ama artik sabah 7 de kalmaya karar verdim ekstra bi iki iş yapmak icin 2 oğlum var peşpeşe biri 3 buçuk diğeri bir buçuk yaşında herşey çok zor oluyor napcağmı bilmiyorum iyice beynim bulanıyor ev iş bi yeri yapsam yemek kalıyor tek çözümü böyle buldum .siz nasil yetiştiriyorsunuz fikir istiyorum 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erken kalkmak iyidir ama gece bebeler uyutursa :) bu gece 1 saat tek uyudum ama gece iyi uyursam erkenden kalkmak cok kolay. Çocuklarım biraz daha büyüsün bende erkenden kalkıp islerimi halledip keufime bakacagim :) oyle umuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 oglan inanilmaz zor. Asiri yaramazlar ve bitmek bilmeyen enerjileri var. Ben planimi programımı yaparim.  İsimin yogun oldugu gunler de erken kalkiyorum. Yoksa diger olagan günlerde uykumu almaya çalışırım. 
0 oy
tarafından
Bugün temizlik yaptıysam yarın ona göre kalkıyorum 1 saat daha fazla uyuyorum yemek konusunu okadar dert etmiyorum yani 1 buçuk saatte falan oluyor pişirmeye kalkıyor en en fazla yani oda zaten akşam ne kadar erken yiyebilirsin ki yemeği.  

Bende böyle 2 cocuklu hariç olanlara şaşırıyorum okdar da zor değil yani ben baba evinde ne temizlik ne iş bilirdim ne yemek şimdi yapsam yetişir yani mesela eşim 7 buçukta geliyo .  Eğer temizligim varsa da yani 10nda kalksam evim topluyor oluuup dağınık olanları çay kaynayan kadar topluyorum oğlumla kahvaltı yapıp hemen temizliğe girisiyorum en gev çok çok dibe girmişse 2 gibi bitiyor sonra akşam 5 kadar yatıyorum yani oturuyorum başka da isim olmuyor 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Benimkiler zaten 6 gibi kalkıyor. Sabah işi yatıyor da akşam onlar uyuyunca yapsam diyorum bazen yorgunluktan yığılıp kalıyorum bazen o zaman yapıyorum. İttire kaktıra gidiyo işte :D

0 oy
(450 puan) tarafından
Evin cokmu buyuk yada elin cokmu yavas canim yada hergun detaylimi yapiyosun bnn 3 +1 evim birtanede 3 yasinda kizim 2 kaynimda yanimda hamileyim ama cok sukur yetisiyorum evi hergun supuruyorum 2 ginde bir silerim tuvalet 2 gunde bir camasir suyu ile yikarim camasir bulasik yani gunluk rutun isler hergunde mutlaka en az 2 cesit yemekte yaparim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Surakli kalkarsan çok yorulursun ben hergun makine yapmam akşamdan gırgır yaparım evi paslarlar öyle yatarım sabahta sadece mutfak tuvalet yatak odası yaparım yinefe ev dağınık yapsanda bitmez 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Erkende kalksam geçte o gün ne iş yapcaksam yapiyorm canm o yüzden çocuklar ne kadr uyuyosa bende yatıyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 492 göst.
0 oy
27 cevap 542 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 475 göst.
7 Ocak 2020 Aile kategorisinde Zeyneb123 (77 puan) tarafından soruldu