+1 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Hanimlar siz nasil yapiyorsunuz normalde esim erken geldigi zaman o getirir de gec geldigi zamanlarda oluyor evde yemek yapacak olayim veya baska seyler illaki biseyler eksik oluyor kizim daha 1bucuk aylik bugun firinda bisey yapacaktim son anda bebek uyumusken yapiyim dedim olmayinca bende gidemedim canm da cok istiyo:ermm::Dveya pazar isiniz falan olsa nasil hallediyosunuz normalde esim 8de gidiyor 6 da veya 7 de cikiyor o cikana kadar gec oluyir ama gene heryer acik ama 12 .10 mesaisi oldugu zaman 10 da ciktigi icin hersey kaliyo :dizzy:

38 Cevaplar

0 oy
(2,802 puan) tarafından
Valla 1 aydır hastaneye gidemedim ya hep erteliyorum sağlık ocağına bile Evimin yanı zor gittim
(1,505 puan) tarafından
Ay gercekten bnde hastaneyi nasil ypcam bilmiyorum ara hastaligindan öldüm öldüm dirildim ama gidemedim esimin izinli gunune denk getireyim dedim randevu yok buseferde
-Reklam-
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Yaa ben napayım kız çovu$3 çocuk varr bide bende elim kolum bağlı kalıyo yaa netten sipariş ediyorum yada hafta sonu annem geliyo çocuklara annem bakıyo da öyle alışveriş yapıyorum 

(601 puan) tarafından
Rahime kuzum sen nasıl oldun
(2,699 puan) tarafından
Ehh işde yinede halime şükrediyorum napim bugün hastaneye gittim işde 10 tane doktorun karşısına çıkdım heyet için onlar çok korkutma kendini öyle bu öyle hemencecik büyüyen bişey değil dedi birde senin ameliyatın zor olacak çünkü daha önce sen mide küçültme ameliyatı olmuşsun bu nedenle de delikler açılmış olduğu için açık ameliyat olacak dediydi ama çok yoğunmuş orasıda benden 9 tüp kan istediler EKG ve röntgen istediler buna gerek yok kız şimdi kartalda hepsini hallettim zaten ben Kartalı beklemekden başka çarem yok onlarda sözde ayın 10 unda arayacaklar seni demişdi aramazlarsa gel demişdi bakacak artık başka yere mi sevkeder yoksa hemen mi der bilmiyorum
(1,505 puan) tarafından
Annem yeni giti 1 bucuk aydir kadin burdaydi bende rehin almis gibi birakmiyodum da kadini bnde anneme birakip cikardim simdi gidince kalakaldim:D
(601 puan) tarafından
Hızlı büyümemesi güzel birşey Cnm inşallah sonucuda güzel olur rabbim güzel sonuçlar la sonuçlandirsin sanada güç kuvvet versin cnn allaha emanet ol
0 oy
tarafından
Esim ekmegi getiriyo ertesi gune kaliyo zaten disarda hic isim yok 
(1,505 puan) tarafından
Bizde ekmegi oyle yapiyoruz da gene bisey lazim oluyo ya
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Tek basimayim kizimi birakicak kimsem yok ya skica onu giydirip ole aldim hep ama genelde disari cikinca herseyden 2 3 aliyorum cunku yoruluyorum kizimla gidince bisey bittiginde degil bitmeden once aliyorum arada getir sagolsun ole idare ediyorum bide esim evde eksigi bilir ben unutsam bile gelirken alir oda 
(1,505 puan) tarafından
Bnde öyleyim cnm hickimsrm yok burda bnde toplu alıyorum ama bazen nette fln bi yemek gorunce cnm istiyo onu ypmaya klkinca bisey eksik oluyo:)
0 oy
tarafından

Esim gelirken alir yada karsi komsuma aldiririm yada netten siparis veririm bize her yol paris :D

(1,505 puan) tarafından
Vala en iyisini ypyosun da ben komsuya al diyemiyorum iste:D
tarafından
Allah razi olsun komşumdan herşeyime koşar seve seve gidiyor
0 oy
tarafından
Senin yine erken geldiği zamanlar oluyormuş benimki hiç eeken gelmez en erken 10dur..benim 2 çocuk var yıllardır kendim kendim yaparım alışverişi okula giden kızım var 2.5 ysş kızım var..bebek  arabasız hiç çıkmam ikisi de yanımda olur.kimseye bırakmam ki yakın kimse yok..alışverişi artık online yaparım hem indirim hem zaman kazanıyorum..şimdi kızım öğlenci okula bırakırım ordan market pazara giderim bazen uyuyakalıyor küçük..hem taşıma derdim yok bebek arabasına takarım..kendime düzen kurdum öyle 
(1,505 puan) tarafından
En iyisini ypyosun cnm kimseye minnet etmemek lazim da kizim daha kucuk olunca korktum biraz hastaneden yeni ciktik oyuzden
0 oy
(334 puan) tarafından
Bizde her şeyi eşim yapar 

Evde eksik bişey varsa bugün onu yapmam 

Pazar market işi eşimde 

Hastaneye beraber gidiyoruz 

En kötü ihtimalle getir dan söylerim
(1,505 puan) tarafından
Aslinda bizdede oyle cnm da iste şu cnm bazen bisey istiyo nahlet;D
0 oy
tarafından
Slinge baglayip cikiyorum kuzu ❤️☺️alacaklarimi oyle alip geliyorum
(1,505 puan) tarafından
En iyisi vala bende bundan sonra arabaya koyup gideyim)
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Oğlumu da götürüyorum peşime... bugün kargoya gittim markete gittim ucuzluk pazarına gittim her gittiğim yere götürüyorum :) pazara gitmiyorum marketlerin manav reyonundan alıyorum hep 

(1,505 puan) tarafından
Kucuk olunca sıkıntı yptim hastaneden yeni ciktik korkuyorum işte
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Valla ilk bir sene doğru düzgün biryere kendim gidemedim oğlum huysuz bı çocuktu ağlayıp duruyodu cesaret edemiyodum yaşını geçince atiyom arabasına gidiyom markete pazara. Bugün bime gidecektim çok yağmur var diye gidemedim
(1,505 puan) tarafından
Evet küçük olunca sıkıntı oluyo ztn
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kizim dogdundan beri yani 6 aydır bende markete çıkamıyorum eksik olunca eşim aliyo ama ben bı şey yapacağım zaman eksik oldu mu netten sipariş veriyorum geliyo hemen 
(1,505 puan) tarafından
En iyisi bu galiba
(3,504 puan) tarafından
Öyle valla başka yolu yok çünkü
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Valla okuyan bir anneyim.bugun teslim ernem gereken odevim.vardi onu kizim bir kolumda diger elimlede yaptim. Ocagada yemek koynusum orucum. Odevi yapip atana kdr yemek yandi : D yabi evdekiler bile cok zor disardakileri esim halledio sagolsun
(1,505 puan) tarafından
Ay seninki daha zormus cnm rabbim kolaylik versin yukunu hafifletsin insallah
(11,217 puan) tarafından
Sagol canim amin.
0 oy
tarafından
Kuzu internetten söylüyorm valla , alışverişi genel anlamda eşim pazarları evde olur o zmn yapıyorz çok acil bişey olursada kızımı bebek arabasına atıyorm gidiyorm kuzum
(1,505 puan) tarafından
Aynn en iyisi bu ya net yada arabaya koyup gidecen
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bebisi de arabaya koyuyirum sarıyorum sarmaliyorum alip geliyorum 
(1,505 puan) tarafından
En guzeli
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İki buçuk senedir dışarıdaki bitmiş 20 ertelemiş durumdayım geçenlerde bir dişimi çektirdim 15 yaşında abisine bıraktım 1 saatliğine gittim geldim o kadar kızım uyuyordu zaten
(1,505 puan) tarafından
Oy kiyamam ya hepimiz ayniymisiz
0 oy
tarafından
Koyuyordum arabaya markete gidiyordum. Pazar olmaz tabi de. Ya da eve sipariş ver öyle eksiğin olduğunda.
(1,505 puan) tarafından
Aynn en iyisi cnm
0 oy
(40 puan) tarafından

Annemle evimiz 15 dk mesafede  o her gün gelir herşeyimi yaparım çok şükür ama o olmasa ne yapardım bilmiyorum çok zor  :(

(1,505 puan) tarafından
Benim annem 1 bucuk aydir yanimdaydi cnm o gitti tek kaldik ben cikar işimi hallederdim o bakardi
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Kanguruya ya da bebek arabasına alıyorum. Geze geze gidip alıyoruz sonra eve geliyoruz
(1,505 puan) tarafından
Bende bugun oyle dusundum de daha 1bucuk aylik yeni hastaneden ciktik ondan korktum ya
(7,704 puan) tarafından
Kaliteli ve Yenidoğan destekli olanlardan alabilirsiniz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Pazarımiz cumartesi günü kuruluyo o gün eşim gider markette ayın 15 i geldigi gün liste yaparım gider alır onun dışında da lazım olsa arada isterim getirir 
(1,505 puan) tarafından
Bizde mecbur bisekilde bi duzen kurmamiz lazim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
1ayı geçti malesef çıkamıyorum akşamı bekliyorum bişey lazım olırsa alıp geliyor eşim 
(1,505 puan) tarafından
Benimde esim alip gelir de gec çıktığı zaman kalıyor bende hic cikmadim daha bebekle

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 405 göst.
0 oy
27 cevap 412 göst.
0 oy
27 cevap 542 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Arya 56 (1,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 475 göst.
7 Ocak 2020 Aile kategorisinde Zeyneb123 (77 puan) tarafından soruldu

379,456 soru