0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Merhabalar çok üzgünüm bebeğim var emziriyorum strese arada bırakıldım lütfen yarmdici olun Allah razı için ablam fotoğraf attı kızımın için doğum günü için elbise modeli attı ama benim ihtiyacım yok dedim kızımın var sonuç olarak var dedim bide büyüdükçe kıyafet olmaz dedim ablma eşime de soylme dedim yanlış anlar dedim diğer ablam mesaj attı siz nasıl konuşuyorsun eşine ona göre tavır alırım dedi eşimin suçu günahı Yok bunu ablam iki defa yaptı çocuğum 10 aylık ben agaldim oda üzüldü benim suçum yok Allah ıslah etsin iki kardeşime 

4 Cevaplar

+2 oy
(1,486 puan) tarafından
Bisey anladıysam Arap olayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anlamadım 

Kızına dogum günü için elbise mi almak istedi ablan 
tarafından
Bende merak ettim anlamadim hic bisey
(734 puan) tarafından
Çok üzgünüm ellerim titriyor üzüntüden  kızımın doğum günü var Ağustos ta bana elbise modelleri gönderiyor alın gibisine ablam bende var şuan dedim gerek yok dedim sonuçta evde olucak dedim eşime de bu konuda bişey demeyin dedim ablam biz tavır alalım ona göre hareket etcem diyor eşimin hiç bişey den haberi yok günahını aldılar bıktım npsam bilmedm
tarafından
Çok istiyosa kendi alsin var demişsin neyi diretiyoki hala cok sacmalamiş ablan
0 oy
tarafından
Düzgün yaz anlamadım
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Birşey anlamadım ki bacım 
(734 puan) tarafından
Elbise alın diye bana karisiyorlar bizim var dedim doğum günü için millet aldi sizde alin diyor var olan bişey niye alyim yani eşime de bu konuda bişey demeyin dedim hemencecik eşime tavır aldılar bizde eşine tavır alırız diyor eşimin hiç bilgisi haberi yok
(2,787 puan) tarafından
E madem kızının elbisesi varsa niye almanız için ısrar ediyor ki ablan sıkıntılı biraz madem çok istiyor kendisi alsın bir tane
(734 puan) tarafından
Aynen öyle canım arada kaldım bide eşime tavır almak istiyor eşimin suçu saygısızlık yapmadı kimse bişey yapmmaz diyor bıktım artık npsam nasıl ne ypym midem bulandı çocuğum etkilendi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
0 oy
7 cevap 144 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu

374,703 soru