0 oy
81 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (812 puan) tarafından
Kızlar sabahtan beri araştırıyorum papatya suyu var ama uzun süreli bir zaman istiyor ben kına  yakacağım ve oksidanla açıp üstüne kına yakmaya karar verdim saçım kestane kahvesi hangi oksidan volümü kullanmam lazım 40 numara koyu saçların rengini çabuk açıyormuş saçtan anlayan yazabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Kızlar uygulayan yok muu?
-Reklam-
0 oy
(812 puan) tarafından
Postum yukarı çık canım 
0 oy
(9,572 puan) tarafından
Post öıksın canım bligim yok
(812 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
40 çok yüksek bir volüm kuaförler bile o kadar yüksek volüme cesaret edemiyoken sen saçların elin de kalsın istiyosun galiba
(812 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim saçımı kurtardın ☺️❤️
tarafından
Rica ederim cnm ☺️ bende açıp boyayacam ama benim bilgim var daha önce kuaförde çalıştım ona rağmen korkuyorum
(812 puan) tarafından
Peki bu şekilde oksidanla açıp üstüne kına yaparsam rengi kızıl olur mu gözükür mü kınanın kendi rengini istiyorum ama saçım kestane kahvesi açarak yapmayı düşünüyorum olur mu canım ☺️
tarafından
Cnm tek oksidasyon zaten işe yaramaz kızıl saç açıcı oryal alman lazım içine de 20 lik oksidasyon koyman lazım öyle olur istediğin renk
(812 puan) tarafından
Tamam canım bunun üzerine mi kına yakacağım yoksa oryal ve oksidasyon yeterli mi bu ikisini kullandıktan sonra kına uygulayacak mıyım onu anlamadım sadece
0 oy
tarafından
Yakarsin saçlarını. 
(812 puan) tarafından
İlk kez kimyasal bişey kullanacağım bilgim Yok kaç numara olmali
tarafından
Sen hangi rengi istiyorsun canim? Ona gore soyleyeyim
(812 puan) tarafından
Ben kına yakacağım canım ve saçım kestane kahvesi kına kızıl olsun rengi gözüksün istiyorum boya hiç kullanmadım bunu denemek istiyorum
(812 puan) tarafından
Yani kına kızılı gözüksün istiyorum
tarafından
20 ya da 30 v alabilirsin ama fazla bekletme. Ayrica kizil icin kizil boya daha kalici ve güzel durabilir.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 286 göst.
0 oy
4 cevap 188 göst.
19 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
29 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...