0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (2,604 puan) tarafından
Gecen senede manavgat yandı bu sene Marmaris yarin yağış %86 diyor nolur dua edin bitsin bu cehennem her sene bunu yaşıyoruz yazık günah 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ın dediği olur her şerde vardır bir hayır Rabbim korusun sizleri
-Reklam-
0 oy
(6,167 puan) tarafından
Bende şimdi onu izliyodum şüpheli yakalanmış suçunu itiraf etmiş intikam almak için yaptığını söylemiş bakan soylu açıklama yapmış inşallah bir an önce kontrol altına alınır 
0 oy
tarafından
Kaç otellik alan yanar acaba hesap etmişlerdir 
(2,604 puan) tarafından
Aynen y yazik ne kadar çok canlı yandı
tarafından
Aaa olurmu ne oteli sabotajmiş yersen tabi hatta sarhosmus ailesinden intikam almis sozde
tarafından
Yersennn
0 oy
tarafından

Ahhh Rabbım korusun abim de orda :'( inşallah bir an önce söner şuan bile haber izliyorum

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gecen sene bu sene yazik abim yaşıyor yengem diyo kapi açamıyoruz resmen is duman kolusu sicak zaten Allah yardımcılari olsun rabbim o atesi yakan her kimse cehennem ateşi olsun onun Allahsizlar..
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yerleşim yerine yakın mı ya =( allahım hayırlısını versin çok üzülüyorum 
0 oy
tarafından
Dua etsek nolacak bilerek çıkarıyorlar heryeri satmadan durmak yok. Yazık günah haram zıkkım olsun ins geleceğimizi çalıyorlar. Ağaç bırakmamaya yemin etmişler. Heryerde buğday tarlaları da yanıyor kıtlık olsun diye uğraşıyorlar resmen.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Her sene bu zaman yaniyo maksat gündem degissin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
8 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 326 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
4 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

379,511 soru

11,360,986 cevap

34,839 kullanıcı

...