0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından

image

EŞLERİNİZİN İSTEME KAHVESİ NASILDI? KAHVE YAPINCA AKLIMA ANLIK MERAK SORUSU GELDİ:D

-BOL ŞEKERLİ YAPTIM HATTA YANINA TOP ÇİKOLATALAR DA BIRAKTIM :DBEN KIYAMADIM KENDİMİ ONUN YERİNE KOYUNCA MİDEM KALDIRMADI PİŞMAN DA DEĞİLİM ASLINDA İYİKİ ŞEKER İLE DOLDURDUM:D

BU POSTUM SİZLER İÇİN<3

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından

İstemesi olmayan ben:D

tarafından
Yok kaçmadım ama kayinpederim babamla konuşmuş gelip isteyelim diye biz eşimle anlaşmıştık zaten isteme olmadı direkt söz yaptık o zaman da aşırı kalabalık olduğu için eşimi göremedim bile birlikte fotoğraf bile çekemedik o kadar kalabalıktı köyde oldu zaten bir hafta sonra nişan olduğu için öyle oldu kahvede hayal oldu yani :-D
tarafından
Arada kaynamış desene:)))
(303 puan) tarafından
Şimdi yap ver kahve ayol skksks :D
tarafından
Ahahaha yok kız o zamanki heves ve heyecan başka oluyor
(303 puan) tarafından
Bu zamanında ayrı olur :D keyif kahvesi olur
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Bayaa tuzluydu ve heyecandan ynaina cikolata koymayi unutmusum su bile yoktu o derece heo unutmusum baya kalabalikti istemem cok uzuldum sonradan su bile vermemissin icim yamdi falan demisti garibimmm
(303 puan) tarafından
Ay keşke kahvesi tuzlu olmasaymış
(194 puan) tarafından
Hem baya tuzluydu ne su ne cikolota vardi unutmusum mafdlmus cocuk
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Benden habersiz acıyı filan doldurdular. Çok sinir oldum insanın midesini bukadar bozmaya gerek yok ben olsam tatlı yapardım kahvemi 
(303 puan) tarafından
Ben şahsen boşaltır geri yapardım yazık günah duman etmişler adamı
(2,688 puan) tarafından
Haklısın ama kalabalıkta öyle ihmale geldi içme dedim bende canim  koyan kisiye ögün birşey demedim ama hala sinir oluyorum.
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Olması gerektiği gibi yaptım.
(303 puan) tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
(1,939 puan) tarafından

Ben normal kahve yaptım :D Bende kıyamadım. Zaten eşim kahve sevmiyordu bide tuzlu yapsam hiç icmeyebilirdi

(303 puan) tarafından
Ay ama mide sorunu yaşasa çok kötü bir anı olarak kalacaktı
0 oy
tarafından
Bende kahveyi bol şekerli suyu tuzlu yapmıştım ☺️☺️☺️

Eşim kahve tuzlu sanıp önden çikolatayı gömmüştü. Suyla ters köşe oldu ☺️☺️☺️
(303 puan) tarafından
Ay yazık olmuş ya ciğerleri kan ağlamıştır şimdi :D
tarafından
Ahahah bir yudum aldı rengi değişti adamın daha da içmedi. Gerçi üstünden 4 yıl geçti unutuldu gitti ☺️☺️☺️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bol şekerli idi içerken gülmüştü
(303 puan) tarafından
Evet benim eşimde içerken güldü çok sevinmişti alnımdan öpüp iyiki sen demişti
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bnde hoş olmaz diye normal yaptım :)
(303 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın kız
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Aynen bende şekerli güzel bi kahve yapmıştım ona özel fincan alıp :) tatlı içelim tatlı konuşalım babında :)

(303 puan) tarafından
Aynı fikir ile hareket etmişiz nede olsa güzel gün güzek anılar kalsın demi :))
(3,826 puan) tarafından
Kesinlikle öyle iyi ki de öyle yapmışız:)
0 oy
tarafından

Bol şekerli bir kahveydi annem tuzlu yaptırmadı kıyamadı damadına.  Önceden annemle anlaşmışlar :D istemeden önce osmanlı da damadı istemiyorsan tuzlu atılırmış diye uzun bir araştırma yapıp yapıp bana atardı o halleri çok komikti 

(303 puan) tarafından
Ama doğru birşey bence istemediğin adama püskürtmek için tuzlu kahveyi verirlermiş
tarafından
Baya uğraştı tuzlu kahve içmemek için başardı da ☺
0 oy
(482 puan) tarafından
Ballıydı. Tatlı sevmediğimi bilmiyo musun diye sitem yemistim. Asla yaranılmıyor asla 
(303 puan) tarafından
:D sende gömseydin tuzu biberi
(482 puan) tarafından
Hak olan oymuş
0 oy
(812 puan) tarafından

Bol şekerli tarçınlı :angel:

(303 puan) tarafından
Ay tarçın acı eder kız ama olsun tuz yok içinde :D
0 oy
(414 puan) tarafından
Yengemin 2 oglu var dediki kizim damadin kahvesine tuz atma bizimkilere attilar icemedi yazik gunah felan dedi neyse ben klasik tuzlu yaptim onu diyen yengemde arkadan geldi ve 1 yemek kasigi pulbiber katti amman icer icer dedi ve icemedi 
(303 puan) tarafından
Şahsen bende içmezdim onu yapana içtirirdim hasas bedenimiz organlarımız var yanlış yapmış
(414 puan) tarafından
Zaten ogun elim ayagim birbirine dolandi yok buyuklere kahve yap yok damada yap yok serbet dagit
(303 puan) tarafından
Ay aman o an önemli olan eşimin kahvesi oldu benim için :D ama dediğin gibi insanın eli ayağı dolanıyor
(414 puan) tarafından
Icemedi garibim zaten
0 oy
tarafından
Eşim öyle kahve sevmez en son isteme de kahve içmişti mecburiyetten ama nadir içtiğinde de şekerli içer ben de şekerli yaptım. Herkes tuz koyalım falan filan diye ısrar etti gerek yok dedim her zaman bana yapılmasını istemediğim birşeyi karşımdakine yapmadım. Herkesi de uyardım ben görmeden etmeden tuz koyan olursa elimden çekeceği var diye uyarmıştım herkesi :) 
(303 puan) tarafından
Aynen bende de aynı durum vardı iyi yapmışsın kuzum
0 oy
(448 puan) tarafından
Ayyy çok tuzz ve biber koymuştum kıyamam hepsini de bir yudumda içmişti ve sonra hastanelik olmustu
(303 puan) tarafından
Kötü bir anı olarak kalmıştır şimdi yazık ya
(448 puan) tarafından
Aynen ama şimdi gülüp anlatıyoruz
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kız bende tuz koymayı unuttum karabiber pul biber ne baharat varsa koydum tuzu unutmuşum 

Eşim o gün midem bulandı kusacaktim dedi kahveden sogutmusum adamı :))) birde baharatları koyarken gorumcelerim yanımdaydı zehir olsa onu da koyardım dedim gariplerin şok oldular/:)))o an ki yüzlerini hala hatırlıyorum..
(303 puan) tarafından
Ay yazık yaa sana yapılsa kabul etmezdin :D adam iyi içmiş o adet değil işkence şekli oluyor skskks
0 oy
(6,181 puan) tarafından

Ben kuzenim nışanlanirken nisanlasinin kahvesine baharati doldurduydum o da benim istememde bana firsat vermedi intikamını bi güzel aldı ceremesini eşim çekti artık :D

0 oy
tarafından
Bol tuzlu :)) yoksa işin espirisi kalmazdı.
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Azıcık tuz atmıştım sonra halam geldi dolu dolu kaşıkla tuz attı ☺️☺️☺️yazik zor içti kocacığım.
0 oy
tarafından

İğrenç hatırlamak bile istemiyorum. Köpük bile yoktu çünkü ben kahve yapmayı bilmiyorum kahve kültürüm yok. Allah'tan kahveye göre alınmıyor kızlar yoksa orda kalkıp gitmeleri lazımdı :D

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 230 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 296 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alaska (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 507 göst.