0 oy
935 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

9 gündür köydeyiz kaynanamın evinde pire var. Ben zaten mahvoldun. Şimdi de bebeğimi yemiş :( kaç seferdir duramayacam gidelim diyorum ilaçladik falan oyaladı eşim ama bu son nokta oldu. Ya bebeğimin haline bakın aglayacam artık 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy o nasıl kaşınıyordur şimdi geçmiş olsun canım 
0 oy
tarafından
Evinizdede olsanız sinekler aynı şekilde.ilac kullanabilirisn losyon 

Geçmiş olsun
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Kalma git benim bebeğim sırf kaynanamlsrda ağlıyor diye 8 aydır gitmiyorum 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
 Sende suc kralı gelse beni tutamaz kimse yakarim o evi yine cikarim bebegimi yicek ilaclamayla olmuyot bebek varken ilaclama nasil oluyor günahtir konusa bilse ilk onlara dile gelir bebek al bebegini git evine rest cek günah
tarafından
İşler vardı. Gidecem zaten yarından tezi yok
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Ayy biz de pirelendik İzmir de oturuyorum bu arada çok Nalet bir şey 
0 oy
tarafından
Doktora götür ilaç veriyor benim çocuklarda çok olur nerede birşey olsa bizi bulur 
0 oy
tarafından
Evde pire olmaz ya dışardan geliyordur bacalarindan hep şimdi siz şehirli olduğunuz için ev halkını da yemezler bilirler kanlarının kokularını siz şimdi tatlı ve yabancısiniz ya yerler de yerler tatlı tatlı :D  
tarafından
Aynen hep bize geliyorlar :(
tarafından
Ahahah gelir valla toz piresi mi acaba gözle de görülmez
0 oy
(448 puan) tarafından
Ayyy yazık bebeyee
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bide sizinle eve gelirler aman diyim daha durma
tarafından
Aynen yarından tezi yok gidecem
0 oy
(2,152 puan) tarafından

Ayyyy içim acıdı yazık yaaa 

Kalma orda kesinlikle pire nasıl bir şey biliyorum ama zehirli falan olabilir:blush:

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Bas git bekleme eşini 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ahh yavrum benim nasıl kaşınır ya geçmiş olsun canım 
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun pire ısırığı böyle mi oluyor sert mi bunlar ucu var mı 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ayy yazık ya mahvolmuş çocuk kıyamam 
0 oy
(307 puan) tarafından
Benide zorla durdurmuşlardı ya koyun vardı koyuna girip çıktıkca onların üzerinde eve de geliyordu artık evdede üremeye başlamıştı çok sinir bozucu bir durum 3 ay kaldım zaman oldu çocugu beyaz çarşaf a yatryotdum ve sürekli kontrol ediyordum yattım odayı süpürüyordum sürekli zor ya istemeye istemeye kalmak daha zor 
tarafından
Aynen bizimde dama gidip geliyorlar eve geliyo. Hergün buluyorum üzerimizde. Ben gidecem artık dedim yarın gidiyorum
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Vah bebeğim vah ayy ya evinizede gelirse eşyalarınızın arasında tüh kolay kolay ölmez bide onlar:(
tarafından
Aynen yakalanmiyolarda bizle gidince bir iki evde bize geliyorlar buluyorum yayilmadan. Ama burda hayvanlardan falan hep geliyorlar
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ayy her gün yıka hatta günde iki defa soğuk değilse oralar geçenlerde kızımla beni de ısırdılar mahvolduk çok kötüydü eve götürmeyin üstünüzde dikkat edin
tarafından
düzenlendi
Soğuk ya bide öksürüyordu 2 gündür yıkamadım usutecem daha çok hasta olacak diye
(1,019 puan) tarafından
Ne diyim valla canm Allah kurtarsın sizi oradan
tarafından
Yarın gidecem zaten dedim eşime daha fazla kalamayacam diye
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun kayınvalidenler normalde orda yasamiyormuydu neden daha önce çaresini bulmamislar 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Kalma kuzum git yarın. Bebek o yazıl günah köyünüde evini de onların. Bir de daha eve girdigin gibi direk banyoya gecin. Üstünüzdekiler le suya girin banyoda ıslanınca cıkartın. Vallaha eve de gider sizinle.ve tum camasır ları hemen makineye at 90 la yıka anca temizlenir. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 565 göst.
9 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Helin nur (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 411 göst.