0 oy
775 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından
Aılemın yanındayım 1 aydır kurban bayramından sonra gıdıcem ama evımı esımı cok ozledım burada da cok mutluyum en onemlıısı kıızm cok mutlu tam ozgur bebek oldu konusması buyumesu herseyı. Dahada güzel oldu yazlık yer bide ama esımıde cok ozledım. Annemle babam agustos gıbı yıne gel cocuk pıser sehırde dıyor ne yaparım bılmıyorum.

54 Cevaplar

+4 oy
tarafından
3 yıl beş yıl yirmi yıl kalabilirim sıkıntı yok eşimi seviyorum ama kör kütük onsuz yapamam triplerim yoktur .. sanırım küçüklükten beri kendi işimi kendim görmekle ilgili olsa gerek olmazsa olmaz dediğim kimse yok evlatlarim ve kardeşlerim hariç 
(662 puan) tarafından
Utugtuvty
(7,892 puan) tarafından
++++ aynıyım valla bi ben varım böyle diyodum herkes kocaci :D
tarafından
Teşekkürler demi ya hele bir şok olduklarım var yemediği aldatma tarzı görmediği şiddet pozisyonu kalmamış kurban olurum ben ona kimse bişey demesin o benim herseyim severde doverde ağzım açılır her defasinda
(7,892 puan) tarafından
Aynen zaten kocamsız duramam diyenlerin çoğu burada aşırı problemli olanlar ben de anlayamadım :D benim kocam sesini yükseltse 1 ay suratına bakasım gelmiyor millet dayak yiyo kocamdan evimden ayrı kalamam diyo biz mi tuhafız onlar mı bilemedim :D
tarafından
Biz hshdhdhdh
-Reklam-
+1 oy
(43 puan) tarafından
Yazın 2 ay kışında ortalama 1 ay ailemin yaniba gider kalırım bu sene hatta daha fazla :))
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Ben geçen sene 3 ay kaldım hiç aramadım. Bu sene 3 hafta oldu bi gitseydim diye gün sayıyorum
(386 puan) tarafından
Ara ara oluyor işte herkese :)
(5,489 puan) tarafından
Burda o kadar rahatım yerinde ki ama işte gelmeden biraz kırgındık ondan gitmeye can atıyorum
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben kalamıyorum ya iki günlüğüne şehir disina gitcek aklım şimdiden onda 
(386 puan) tarafından
Esıme annesı yemek hazırlıyor sagolsun onun dısında kendıde yapıyor ama ondan ozluyor işte en cok fılm ızlemeyınozledım :)
0 oy
(634 puan) tarafından
 Bende yanımdan gitsinde azıcık birbirimizi  ozleyel8m diyorum
(386 puan) tarafından
Bende dıyordum ama cok abarttım sanırım:)
(634 puan) tarafından
Eve gidince özlemini  giderirsin canm
(386 puan) tarafından
Hahha ınsallah canım ;)
0 oy
(446 puan) tarafından
3 ay kalirim valla aramam bile :D
(386 puan) tarafından
Hahaha ınsan ızlıyor ya yınede bendeoyle diyordum ama günler gecmıyoe
0 oy
(1,538 puan) tarafından
En fazla 1 ay eşlerin elzem durumlar haricinde ayrı kalması taraftarı değilim 
(386 puan) tarafından
Kızım ıcın burdayım bnde yoksa hıc kalmam bu kadar aslında ama cok aglıyoe evde oda uzuluyor gecen senede boyleydık zaten mecbur dayanıyordu canım
0 oy
tarafından
Geçen hafta gittim bir hafta kaldım. Farklı şehirdeyiz ama çok uzak değiliz bir saatlik yol. Gelesim gelmedi 
(386 puan) tarafından
Bızımde 3 4 saatlık yol ama bu yakıtlar araya gırdı:) yoksa gelırdı
0 oy
(19,718 puan) tarafından
Bende annemlere gidiyorum 2 günden sonra sayıklıyorm eve gidiceeeem evime götürün beniii diye annem gülmekten bayılıyo dayanamıyo kocasına bizim kız diiyooo dayanamam ben o kadar kız sen nasıl durdun taş çatlasın 4 gün 
(386 puan) tarafından
Mecbur cocuk olunca kalıyorum yaz gelınce benim kız durmuyor canım ya hep evdeyız cok aglıyor mecbur gelıyorum hasta oluyor sonra sıkıntıdan:( gecen senede boyleydık ama cok ozledık bırburımızı ayrı kalmak iyi geliyor :)
(19,718 puan) tarafından
:) anladım canım valla benim bebelerde gitmek istemiyo eve orası serbest bizim burası cadde orası daha güzel diye
(386 puan) tarafından
Aynen. Ya cocuklarsa perısan oluyor evde
(19,718 puan) tarafından
Tabi canım dört duvar arasında olmuyo
0 oy
(9,267 puan) tarafından
Ya araya bazen özlem girmesi de güzel eşler kaldırabılıyosa bende eşimden en fazla 20 gün ayrı kaldım o da zaruriydi kışın gidemedim memleketten eşim olmadan tadı yok hıc bısryın ama o da bız gidelim diye bakar gozumuzun içine :D kafa dinler ozlemez bizi genelde 
(386 puan) tarafından
Esım yakıtlara gelen zmdan dolayı gelemiyor yoksa gelırdı gecen sende boyleydık. Herhafta sonu gelırdı ama bu yaz Boyle oldu
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Küs değilsek yani aileleri görmeye gittiydek baya kalıyoruz canım 1 ay falan ama döndüğümüzde birbirimizi çok özlemiş oluyoruz daha güzel oluyor özlem sonrası buluşma 
(386 puan) tarafından
Bızınde oyle oluyor suanda cok ozledık oyuzden ustume tıtrıyor :)
(2,191 puan) tarafından
Evet öyle oluyor canım :) arada iyi oluyor bence :)
0 oy
tarafından

10 gün kaldık geçen sene kedi köpek gibiydik beni hiç aramadı hep ben aradım ay çok kavga ediyoduk perişan olur diye bekliyordum halbu ki:D

(386 puan) tarafından
Hahaha tam tersi olmus ya erkekler cok ıanatcı oluyor bazen ya bu konularda
0 oy
tarafından
Tey tey tey 1 gün ayrı kalamayan ben 1 sene 13 gündür 10 dakika fazla knussam sesini duysam sukurler olsun diyorum 
tarafından
Ah aysooo ahhh☹️

Yok ya şuan yapılacak birşey yok bekliyoruz eşimde dosyanın öne çekilmesini istemiyor herhalde içerde demişler dosyan biraz yatari yaparsa Yargıtay'da direk bozulur diye oda dokunmayın kendiliğinden öne gelsin diyor ☹️
(19,718 puan) tarafından
:( esmam dualarımdasın geçen sene aynı korkuyu yaşadım seni çok iyi anlıyorm Allah hayırlısını nasip etsin
tarafından
Ah be ayso çok zormuş bu kadar zor olabileceğini hiç düşünmemiştim ne bilim yıkılmak isteyip yikilamiyorum.dik durmaya çalışıyorum napim
(19,718 puan) tarafından
Mecbursun kuzum bi evladın var o önce Allaha sonra sana emanet çok dua et sıkıntı için okunan dua vardı ya la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin ben bunu mahkeme günü çok okudum kurtulduk sende oku aklına geldikçe bol bol
(386 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benım
0 oy
(14,849 puan) tarafından
Ben sonsuza kadar ayri kalabilirim ama bizimkinin dayanma süresi maksimum 5 gün. Daha fazla ayri kalmadik. Ailemin yanina kalmaya gidiyorum hemen gelip aliyor ben yalniz kalamiyorum diye. 
tarafından
Aha bu bendim☹️
(14,849 puan) tarafından
Allah kavuştursunda bir saat ayri kalmayin inşallah ( Amin)
tarafından
Aminnn
0 oy
(179 puan) tarafından
Kurban Bayramı'nda yanıma gelecek 2 ay olacak ilk defa ayrı kaldık çok uzun sürdü. İkimizde çok özledik çoook. Zorunda kalmadıkça eşimden ayrı kalmak istemiyorum 
(386 puan) tarafından
Bnde oyle dusunuyorsun canım bnde mecburıyetten kalıyorum işte
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Ay benim eşim her zaman geldiği saatten biraz geç gelse gözüm arıyor  :D

(386 puan) tarafından
Evde kedı köpek gıbıydık son zamanlar smsı ustume titriyor:)
(12,469 puan) tarafından
Ayrı kalmakta fayda var tabi :D
0 oy
tarafından
en fazla 1 hafta fazlası kasıyor 
(386 puan) tarafından
Bnde ıkıncı haftadan sonra basladı Özlem ılı zamanlar gezmekten bısey anlamadım:)
0 oy
tarafından
6 ay kaldım ama nasıl kaldım bilmiyorum askere gitti çok şükür şimdi yanımda
(386 puan) tarafından
Sukur canım :)ayrı kalma cok zor ya
0 oy
tarafından
En fazla 1 hafta 1 kere oda hiç ayrı kalamıyorum dün gece şehir dışına çıktı bu gece geldi ve çok özledim yani düşün 
(386 puan) tarafından
Cok zor oluyor canım ya insan esını hep yanında ıstıyor bnde mecburım kızım ıcın kalıyorum
tarafından
Mecbursan yapacak bir şey yok cnm
0 oy
(15,123 puan) tarafından
Oğlum çok küçük o babasından uzak kalmasın diye vicdan yapmasam üç ayda kalırım 
(386 puan) tarafından
Bızdede tam tersı sırf kzıımız ıcın burdayım ya :(

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 363 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde Hayris03 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 616 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mekiye (1,237 puan) tarafından soruldu