0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

ya bunlar nasil icerik bu kitabi yazan hangi zihniyetle yazmis hangi sapiklikla beyniyle degil de baska yeriyle yazmiş.... Diyecek bir sey bulamiyorum gercekten opmeye kiyamadigimiz piskolojisi bozulur yaninda sesimizi dahi yukseltemeye kiyamadigimiz cocuklarimza kimin hakki var boyle bir sey yapmaya bilemiyorm cok sey var diecek 

14 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
O yüzden şarkıları önce ben dinlerim sonra uygunsa bebeğime dinletir öğretirim kitapta da aynı şekilde kontrol ederim öyle okurum
-Reklam-
0 oy
tarafından
kimmis yazari cnm
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Sapıklar bunu basan yayın evide sorunlu sen bastığın şeyi niye okumuyosun adiler 
0 oy
tarafından
Yetişkinler içindir o 
tarafından
Çocuk kategorisinde satiliyormuş kitaplar
tarafından
Yani satılır maalesef satıcınin işi bu bakmaz incelemez
0 oy
(633 puan) tarafından
Yazardan ziyade hangi yayın bu ? Bu kitabı hangi yayın evi basabilir ? Editörler ne iş yapıyor? Kitaplar yayın evlerinde okunmadan, incelemeden mi basılıyor?
0 oy
tarafından
Ne biçim çocuk kitabı bu ya
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bunları milli eğitime şikayet edin toplatılsın malmı bunlar ya bkunu çıkardılar sçrm böle işe söverm yeminle *** şerefszleri zihniyetine sktuklarm 
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Arkadaşlar ben artık şaşırmıyorum. Devir, her şeyden çocuklarımızı sakınma devri. 

Kitap mı vereceksin, önce sen oku. 

Şarkı mı dinleteceksin, önce sen dinle. 

Çizgi film mi izleteceksin, önce sen izle. 

Ve kesinlikle yap bunları. Hiç bir yere yalnız gönderme, kimseye güvenme. Koru kolla. 

Malesef ki böyle. İki küçük çocuğum var. Geçen hava çok güzel parka götüreyim dedim. Yalnızdık bi korktum. Birileri geldi yine korktum gözlemliyorum gelenleri :ermm: ne kadar acı dedim... 

tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,461 puan) tarafından
İş bankasinin kitapları hariç almıyorum kitap cocuguma
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Cocuk kitabı olduğunu düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
O.c hepsini bilinçli yapıyorlar iğrenç yaratıklar şunları tikacaksin cezaevine cikarmican reziller. Herşey bitti şimdi çocuklara sıra geldi .
0 oy
(249 puan) tarafından
Nasıl kitapmislar öyle hayret lik
0 oy
(1,019 puan) tarafından
O ne be aa tövbe estağfurullah 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
9 yıldır kullandığım Bi uygulama var regl için bu uygulamays pbenzer p ile başlıyor neyse dün ilk defa sohbet kısmına bakayım dedim Allahim şok oldum kendime hala gelemedim. 11 13 yaş arası lezbiyen biseksüell arıyorum yazan mi daha açık yazamam ama 13 16 arası beraber. olalım diyen mi hepside küçük nevrim döndü. çok farklı. Bi döneme gidiyoruz sonumuz hayr olsun
(548 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. Allah'ım sen koru evlatlarımızı inan bu tür şeyleri duyup okuyunca kalbim daralıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 112 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kayab (782 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...