0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından
Kızlar komşum 4 ay önce vefat etti bir kızı var bekar 20 yaşlarında oğlu  var evli oda kıt kanaat geçiniyor, babası var biraz akıl olarak iyi değil kızn teyzesi yanına aldı kızı bakıyordu ne kadar olsada işte insann annesi yoksa çok zormuş cidden çok üzüldüm kıza babsı hiç bakmıyor ihtiyacı flan olsn, teyzeside herhalde evi ailesi olsn yalnız kalamasn diye verdiler görücü usulü çeyiz parası toplamış mahhaleli eşim kaynanam vermişler 100 er TL, bnde içimden geldi kıza yazma patik bir tunik versem nasıl olur hayır için çeyizine koyar,, giymediğim etiketi üstünde kıyafet var dolapta duracağına vereyim giysin, inşallah çok mutlu olur gördükçe içim acıyor.. 

13 Cevaplar

+1 oy
(48,690 puan) tarafından
olur canim niye olmasin banada arkadaslarim cok getirmisti yemeni patik dantelli havlu lif falan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ver canım niye olmasın .
tarafından
Bebek sallıyore sen ne yapiyore :)
(1,448 puan) tarafından
Bende oğlanı uyuttum dinleniyorum sjhsj
tarafından
Şimdi yatağa koycam bende inşallah uyanmaz bende uyucam nasipse
(1,448 puan) tarafından
Insallah canım iyi uykular sana da❤
tarafından
Amin aşkım inşallah uyuyor
0 oy
tarafından
Ah ah anam ölünce hemen neden everiyorlar ki :( rabbim inşâAllâh merhametli kalbi Allâh korkusu olanlara düşürsün 
(866 puan) tarafından
Kıza bakacak kimse yok teyzesi nrwye kadr 3 çocuğu var onunda, babası evlenecem diye parası ı başkasına yediriyor abisi desen karısının lafnsn çıkmaz, ortada kalacağına evlensin ailesi olsn dediler sanırm
tarafından
Kıyamam yâ ana gibi yâr olmaz rabbim bahtını güzel eylesin inşaAllâh sen elinden geleni yap kardeşim rabbim sen den de râzi olsun
(866 puan) tarafından
Amin hepimizden inşallah
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Ay neden olmasın canım allah kabul etsin onunda yardimcısı olsun annesi olmayanın babasi olmaz derler 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bence güzel olur çok sevap
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Dolapta eskimesin kızın üstünde eskisin ver
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Cok makbule geçer canım ver tabiki 
0 oy
(249 puan) tarafından
Çok iyi olur çok guzel dusunmussun
0 oy
tarafından
Yiyeceği bir tabak yemek mi batmış . Babasıyla dursun niye teyzesi alıyor yanina anlamadım 
(866 puan) tarafından
Babası dengesiz bir adam yani kıza bişi faln yapar diye
tarafından
Yaa Allah korusun . Allah hayırlı iyi insanlar çıkarır ins karşısına çok üzüldüm ya .
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Tabiki elinden geliyorsa yap 

0 oy
tarafından
Ver cnm bn kacark evlndm annem de birşey yapmadı sonra sinda ablm iki patik bir yazma iki tande komidin üstüne dantel getrdi yeminle çocuk gibi koycak yer bulamdim oda sevinir 
0 oy
(548 puan) tarafından
Canım Nisan yapmadilarsa nisanligimi hediye etmek isterim irtibata gecirirsen kargoyla yollayim
(548 puan) tarafından
İki yıl önce evlendim hâlâ trend modeller arasında
(866 puan) tarafından
Aile arasında yaptılar bayrama dan sonra düğün günü karar vereceklermiş çok hızlı oldu. Bnde şaşırdım, düşünen yeter cnım, başka ihtiyacı olana verirsin
(548 puan) tarafından
Tamam canım inşallah herşey herkesin gönlüne göre olur
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ver canım yetim sevindirmek çok sevap. Dolapta duracağına birine faydası olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 202 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.

380,128 soru

11,379,582 cevap

34,867 kullanıcı

...