0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (679 puan) tarafından
Sezeyanla doğum yaptım adet günlerimde kanamam çok fazla oluyor bide emzirince iyice başim dönmeye başladı sezeryanla doğum yapanlar sizinde doğumdan sonra adetinizde kanama  artti mi

10 Cevaplar

+2 oy
(27,352 puan) tarafından

Başlığı kaynanamın fazla olması diye okuyan ben:D 

tarafından
Ayy aynını yazdım bende :))
(351 puan) tarafından
Ay bende öyle okudum artık psikolojimiz bozuldu :)
(1,152 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaynanayı görünce hemen girdim posta
Meğer kanamaymış:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynana postu okuya okuya kaynana anladım içeriği okuyorm alla alla kaynana ne alaka diyorum 
0 oy
(401 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım ama kanamalrm çoğaldı eskisinden bakarken çok az kanamam olurdu ağrılarım şiddetli olmazdı şimdi çok fena 

Emzirirken de vücudun kalori yaktığı için şekerin düşüyodur beslenmene dikkat et
0 oy
(2,016 puan) tarafından
2 gundur oyle oluyorum midem bulaniyor emzirirken fenalik gecirecek gibi oluyorum sicaklardanda olabilirkanamaleda baya etkiliyor yemene icmene dikkat et 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Benim hep çok okuyordu sezeryan oldum hala çok oluyor emzirirken bende öyleydim su da icemezdim içim bulanırdi şimdi şükür hamileyim de olmuyorum yazın adet olmak çok zor 
0 oy
tarafından
Yağ pekmez ye bol bol ve mutlaka doktora şöyle ki kan ilacı kullan 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Hiç bir fark olmadı benim 
0 oy
(314 puan) tarafından
Evet ama ilk iki üç ay sonra normale döndü.
0 oy
(163 puan) tarafından
Aynı sıkıntı bende de var bu ay 2 defa adet oldum ve kanama aşırı fazla önceden böyle olmazdı hep mi böyle olcak ped dayanmıyor bezde kullanıyorum mecburen  kendimden tiksindim iyice:( 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
İlk 2 adetimde kanamam çoktu sonradan eskisi gibi azalmaya başladı canım .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 129 göst.
7 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elanur07 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sumeyyeefe (26 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...