0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Burçlara inanirmisiniz ben inanırım yani insanın karakterine olan yansımasına inanırım gelecek söylemlerine değil ben aslan burcuyum yükselenim yengeç çok aileme eşime bağlı güzel şeyleri seven biryim çok tez canlıyım eşim boğa çok relax ama boğa kadarda sınırlıdır çok sabırlıdır 

23 Cevaplar

0 oy
(2,152 puan) tarafından
Kız post üstüne post açtın hızına yetişemiyoruz
(2,366 puan) tarafından
Ejdjjd eee iki çocuğumu yatırdım eşim yatı uzandım kolduga telefon elimde bdjsj eşim sağ olsun yaptırmadı onu taktım üzüldüm burası iyi geliyor bana
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Boga insani cok zor tez canlilar icin ;) dengelemisiniz bence bende inaniyorum karakterj yanisyor bende yay burcuyum eglenceyi severik  esim yengec evcil biraz 
(2,366 puan) tarafından
Evcil olması çok güzel Bi erkek icin
 Evet ya o çok sakin ben daha farklıyım oa göre ama benide kendine benzetii
(2,016 puan) tarafından
Iste bende gezmeyi filan severim evcil olunca bende evcil oldum
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle kendi amcasının dükkanında oturur akşama kadar biyere gitmez bende evde boş boş oturum
0 oy
tarafından
Yani pek takmıyorum burçları bana saçma geliyor 
(2,366 puan) tarafından
Ben tanıştıgim insanlara sorarım çünkü karakter analizi yaparım
tarafından
Öylemi benim oğlak:)
Karakter analizini bekliyore ozaman
(2,366 puan) tarafından
Annem oğlak burcudur, hem duygusal hem ciddidir ama sevdimi tam sever onun için hayata çok ciddi meseleler yoktur herseyi oluruna bırakir hep güçlüdür
tarafından
Ay ne güzel ben taşımıyor um galiba özelliklerini
(2,366 puan) tarafından
Yukselende çok etkiliyor
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben inanmıyorum yaâ herkesin karakteri kendine hastır. Ben terazi Burcuyum ama balık gibi çok duygusalim meselaaa
(2,366 puan) tarafından
Ya yükselen de çok etkiler Bn çok taşıyorum ozelikleirmi eşimde öyle dır iki kızım var biri aslan biri akrep onalr bile şimdiden beli etiler kendilerini
0 oy
tarafından
Evet inanırım kovayı ben kovalar artılayın hele sayımız belli olsun :) 
(2,366 puan) tarafından
Ay hiç kova tanıdığım yok
tarafından
+++++
0 oy
tarafından
İnanmıyorum ben
(2,366 puan) tarafından
Ben karaktere olan yansımasına inanıyorum ve gerçekten de doğru oluykr
0 oy
(2,014 puan) tarafından
İnanırım çocuğumun doğumunu bile astrologa danışıp yaptım :) normalde koç burcu olacaktı ama bebekliği zor oluyomuş koç burçlarının, balık burcu bebeğide uykuya çok düşkün oluyomuş bende 1 hafta erken doğurdum balık oldu. Gerçektende kızım uyku delisi :) 
(2,366 puan) tarafından
Jsjsjsjsj şaka yapıyorsun astrolaga  mi danistin bende hiç çocuğum aslan olsun istemedim seviniyodum 7 aylık doğdu aslan oldu djjsjs
(2,014 puan) tarafından
Evett :) doğum tarihi belliydi aslında sadece bi iki gün önemi alsak ileri mi alsak kararsız kalmıştık sezeryan olacam diye gün belirle dedi doktor:) astrologa sordum şu gün doğum yapıcam sizce nasıl diye hajsjsj :)
0 oy
tarafından
Evet inanırım. Hatta bir kolumda burcumun diğer kolumda ise yükselen burcumun doğal taş bilekliği var :)
(2,366 puan) tarafından
Yaaaa burcun ne
tarafından
Yengeç, yükseleni terazi :)
0 oy
(41 puan) tarafından
Aynen çok etkili kişilikler de. Benim de yukselenim boga. Aşırı sabırlıyımdır. Dikkat bile çekiyor ortamlarda nasıl bu kadar sabırlı olabiliyorsun diye . 
(41 puan) tarafından
Evet sinir konusu  gerçekten ikizlerde sıkıntı. Çok şükür aştık biraz ama . Her burcun bir olumsuz yönü var. Ama gerçekten tanıştığım kişiye ilk burcunu yükselenini soruyorum . Zaten karekteri cuk diye oturuyor
(2,366 puan) tarafından
Bsjsjs aynen öyle bende öyleyim sorarım burcunu yükselenini zaten az çok fark ederim ama öğrenince dahada duruma gore hareket ederim
(41 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle. Benim normal burcum başak yükselenim Boga. Allah'tan yükselmenin daha etkili. Neden de başak insanlariyla fazla anlaşamıyorum . Çok eleştirisel geliyorlar bana
(2,366 puan) tarafından
Çünkü öyleler zaten severler düzeni tertip oyuzden de herseye kendi burunlarını sokarlar kendi bildiklerini söyler doğru olan oymuş gibi
 Ama boğa burçları arkadaş olarak iyilerdir
(41 puan) tarafından
Aynen canım arkadaş olarak gerçekten çok iyi tam bir sirdas dert dinleyici teselli edicidirler :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oooooooo YouTube'um burçlarla dolu hep onları izlerim ahahaha 

Özellikle, hayatta herşey var ı kaçırmam
(2,366 puan) tarafından
Jsjsjsj eskidendi ona inanmıyorum ya
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben yengeç yükselenim terazi ben eşime cok aşırı düşkün değilim ogluma anneme daha çok düşkünüm. Kan bağı çekiyor derler ya öyle. Oğlum Yay aşırı özgür ruhlu, gezmeyi sever burcunu taşıyor 
tarafından
Benim deoglum yay 7aylik :)
tarafından
Yengecleri de severim demek ondan içim ısınmış sana;)
(7,684 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Vallahi burçları bilmem de benim canım kocamda boğa hemde tam boğa :D Bende ikizlerim ikimizde yuvarlanıp gidiyoruz çok şükür bir sorun yok :D

(41 puan) tarafından
İkizlerle biraz zit karakter. İkizler içinde hiç tutamaz olup biteni hemen diyeceğini der tepkisini koyar . Boga tam tersi içinde yaşar durur , düşünür , kurgular  .d
tarafından
Symacyln canım sizin de tam tersi ☺☺ vallahi sorma beni çok idare ediyor sağolsun
(41 puan) tarafından
Ah bu boğalar olmasa ikizlerin halı yaş :) şaka bir yana ikizler de çok tez canlı şakacı eğlenceli. Ama aşırı karakter değişimi var. Bir anda patlar volkan gibi 2 saniye sonra normale döner. Bayanlarida öyle mi bilmiyorum .ama eğlenceli yönlerine hastayım
tarafından
Ahahahaaa bu ben canım ☺☺☺ ayni beni anlatmışsın
(41 puan) tarafından
Burç analizini çok seviyorum canım . Gözlemliyorum insanları hep . Ama ikizler biraz zorladı beni :D çocuk gibi hep ilgi onlarda olmasini isterler. Ama iyi bir baba ve anne olurlar. Evlatlariyla arkadaş gibidirler
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Evde aslan yengeç basak (oğlum,esim,ben) ayriyetten k.validemde var evde oda oğlak valla anamdan emdiği sütü bu iki burç burnumdan çok güzel getirdi valla :) ben inanırım 
(2,366 puan) tarafından
Jsjdjd bazı burçlar öyledir ama erkek boğa ve aslan lar çok zor oluyor esin evcil sen evde temizlik düzen olsun istersin o hep evde olur taş taş üstünde kalmaz
(1,946 puan) tarafından
Gerçekten aslan erkeği çok zormuş onu anladım evde acayip sözünün geçmesini istiyor hep onun dediği eşimde evcil gibi ben bıraktım temizlik işini bacim:) çünkü bu sefer çocuk benim yüzümden fazla hareket edemiyor onu etme bunu dağıtma çok takıntılı olmaya başlamıştım tahammülüm yoktu resmen
(2,366 puan) tarafından
Bilirim  baskalr çok sever düzeni temizliği
0 oy
(661 puan) tarafından
Sana şu kadar diyim ben yay eşim ikizler kızım akrep burcu evde kaos oluyo 
(2,366 puan) tarafından
Bsjsjs kızım akrep bir buçuk yaşında bizi mahvetti şimdiden yay burcu özgürlükçü Bi burç nereye atsana gider ikizler erkeği anlat iyim neyse djje
(661 puan) tarafından
Sorma ve kısıtlanan bı yay düşünsene alıştım artık ama bazen cildirasim geliyo eşim tam ikizler yani dengesiz anı anını tutmuyo benimkide 1 buçuk yaşında aynı akrep inat ve dediğim dedik valla ben bunlarla çok yasmam ha bide doğacak bebiş var oda bana destek yay olucak aman bende çok duygusal im  oda öyle olmasin
(2,366 puan) tarafından
Evet  yaae çok duygusal oluyor kasimlisimin bnd üçüncü geliyor oda kasımda dogacan ötekiler gibi erken gelmez ise
(661 puan) tarafından
Yok ben 1 Aralık doğumluyum
0 oy
(381 puan) tarafından
Akrep yok mu hiç ya 
(2,893 puan) tarafından
Ben :D
0 oy
(374 puan) tarafından
Ben inanırım ama yay nasıl bı kişiliğe sahip bilmiyom valla çok siteye baktım hepsi farklı farklı
0 oy
(626 puan) tarafından
bende inanırım sizin gibi burcum terazi yükselenim başak ikisinin özelliklerini de taşıyorum maşallah :)
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Çok inanırım bende aslan burcuyum yanlış bilmiyorsam benmde yükselen yengeç çokta taşırım özelliklerini müge diye bı astrolog nur viralin programına çıkıyor çok güzel yorumlar yapıyor kız bugün dinledimde
0 oy
tarafından
Ben yay burcuyum yukselenim yengeç  ağırlıkla yukselenimin özelliklerini taşıyorum bide sen analiz et bakalım canım :) 

Eşim oğlak 

Büyük oğlum aslan 

Küçük oğlum kova 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ben inanmiyorum ya. ikizler burcuyum hicte özellikleri taşımıyorum.  ruh değişimim oluyo oda burca baglamiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde zzeynep (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 399 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 131 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.