0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,217 puan) tarafından
Şöyle soyliyim ben Mayıs ayından beri sicakliyorum hamile oldum icin ayrı bir yanıyorum diyebilirim buralar hazirandan beri herkes için sıcak diyebilirim şimdi haava çok sıcak gece çatı katında yatak odasında yatıyoruz kapı pencere açık yinede su gibi terliyoruz üç yaşında oğlum da terliyor geçen sene balkonda yatiyoduk Serin oluyor kaynanamin tavuklari vardı balkonumuz daga Bakiyodu ama yılanı böcek falan tavuklar yiyordu bu sene tavukçulugu bıraktı kaynanam yılan çıkar oldu yatamam balkonda dedim eşime bisey olmaz dedi bende klima miz var dedim ben orda yatamam beni hasta ediyor dokunuyo klima dedi bende hamileyim balkona döşek çıkar yatak çıkar kaldırmak zor olcak sabah gitcen ise nolcak dedim şimdi hava sıcak yatamadım daha ben döşegi çıkar balkona geçelim dedi bir baktı eşim döşek en altta üstunde bir sürü şey var yok kalsin dedi bende klimalı odaya gidiyom bn dedim yok gitme döşek çıkar şimdi zor değil diyo oğlum uyudu iyi kötü ama şu gibi olmuş üstünude örtmedim klima actirmiyo napcam bu adamla ben sizin sıcak la aranis nasıl 

3 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından

Benim evim çatı karı 12. Kat resmen pişik oluyoruz sıcaktan ama evde klima yok:D

(1,217 puan) tarafından
Benimde çatı kat ama 12 kat Deil bulundum yer çok sıcak 40 dakika uzaklıkta köyde annemler var üç gün orda kaldık buz gibi yorganla yattık eve döndüm yanmaya başladik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Darıcadan selam canım İdare eder şimdilik burası 
(1,217 puan) tarafından
Selam canım bizde Fethiyeden selam
tarafından
Ve aleyküm selam
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yanıyoruz ama klimanız yok olmasını da istemem benide hasta ediyo eşin haklı bence eger hastw oluyorsa. Klima çarpması çok kötü bişey çünkü yapcak bişey yok yani idare etcen herkes yanıyo ama kliması yok:) 
(1,217 puan) tarafından
Beni hasta etmiyor ama ben yatim oğlumla onada sıkı giyinirse dokunmuyo napim hamilelik te ayri yaniyoz. Zamanında sıcak diye kendi taktirdi ben takdirmasa ses etmezdim kendi yatmıyor
tarafından
Bizim de klimamiz yok be selo
(25,224 puan) tarafından
Valla bende hamilelikte çok yandım hiçte klima karşısına geçmedim kliması olmayan bizler şerifeeee:D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 341 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 259 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 126 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.