0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
Günaydın kızlar akbank 1000 TL kazanmak için son bir hafta kaldı yapmayanlar arkadaşımın koduyla üye olabilir mi benimde kodum var ama arkadaşımı görünce benden daha çok ihtiyacı olduğunu düşündüm 6 çocuğu var çocukları bişey istiyor onu bile alamıyor maalesef bu cuma günü sevaba girerirz kızlar rabbimin nerden vereceği belli olmaz..

İlgilenenlere dataylica anlatırım sizde kazanırsınız

DAVET KODU:1000478712

7 Cevaplar

+2 oy
(393 puan) tarafından
Nedense arkadaşının olduğuna inanmadım ☺️ Postlarin çoğu akbank
(281 puan) tarafından
Evet kendim de yaptım çünkü ben eşimi yaptım ve buradan bir arkadaş yaptı saolsun kızıma mama ve bez aldım iki kişi daha yapma hakkim var ama arkadaşı görünce benden daha çok ihtiyacı olduğunu gördüm kendi halime şükrettim rabbim kimseyi bu hale getirmesin bu cuma günü hürmetine herkese ferahlık versin...
(281 puan) tarafından
Dikkat edersen davet kodu da aynı değil
-Reklam-
+1 oy
(10,245 puan) tarafından
Bankalarda açılıp daha sonra unutulan hesaplar hesap işletim ücreti sebebi ile daha sonra sorun çıkarıyor bilginiz olsun. 
(281 puan) tarafından
Hesabı istediğin an kapatabiliyorsun mobil üzerinden benim 8 yıl önce açtığım halk bank hesabı vardı hiç kullanmadım bı sıkıntı yaratmadı
0 oy
(281 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(281 puan) tarafından
Akbank kampanyası son günler 
0 oy
(281 puan) tarafından
Post yukarı çıksın kızlar
0 oy
(281 puan) tarafından
Herkes kazansın kızlar son 1 hafta kaldı 
0 oy
tarafından
Bu yıl sonuydu erken bitirmişler 
(281 puan) tarafından
Evet katılım çok olunca öyle yaptılar galiba
tarafından
Burdan bi arkadaş benim için yaptı ama para gelmedi henüz bundan öncekiler gelmişti ama
(281 puan) tarafından
Bende eşimi yaptım bide burdan bı arkadaş dün yaptı saolsun kızıma bez aldım ama dün arkadasimi gördüm yemin ederim aklımdan çıkmıyor benim ihtiyacım var diye düşündüm ama şükrettim çok zor durumdaydi 6 çocukla çocuğu çikolata istedi alamadı ya ülkeyi öyle bir hale getirdiler ki insanlar artık çocuklarına bişey alamıyor bende onun kodunu paylaştım inşallah biri yapar da ufak da olsa yardımım dokunur
tarafından
İnşallah yapan çıkar.  Kimse uğraşmıyor
(281 puan) tarafından
Öyle bakalım bı faydam dokunursa ne mutlu bana :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.