0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (171 puan) tarafından
Kızlar arka tarafımızda oturan bizim ev ile onların bahçesi yanyana eşimin akrabası oturuyor bu saatte odun kesiyorlar hizarla kizimda 6.bucukta uyandı iki saat sonra uyudu sesten uyanacak diye uyanıyorda bir kere daha böyle yaptılar kizim uyurken uyandı ardından sinir oldum şimdi siz olsanız uyarirmisiniz.

8 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Ben olsam tatlı bi dille söylerdim ama karışma gibi bi hakkım olmadığını düşünürüm insanların işi sonuçta ama akrabaysa tatlı dille şakayla karışık söylerdim:)
(171 puan) tarafından
Hmmm.. Bu iki oldu ama onun evinde küçük cocuk yok çünki rahat o yani
-Reklam-
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnce ses etme. Bı kere yapr iki kere yapar sürekli bişey değil. Söylesen bnce baya problem olur. Laf söz olur. 
(171 puan) tarafından
Kadının kendisinden hiç hoşlanmam zaten eşimin akrabası oldugu halde o da neden samimiyetsiz soğuk bir kadın ondan da gıcığım açıkçası düşünceli anlayışlı biri olsa başım gözüm üstüne bire keresinde başka bir evde oturuyorduk aynı böyle komşu kadin baltayla odun kesiyordu o günde hastaneden gelmiştik bir değil iki değil biz yorgun kizim yeni uyumuş sonra bir çıktım ya dedim bu ne ses kizim uyuyor diye atarlandim kadin da mahçup olmuştu uygun bir dille söylesen anlarım dedi komşu hakları diye birşey var dedi rahatsızlık verdi isem kusura bakma dedi bıraktı:)))
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ben söylemem sürekli odun kesilmiyor zaten komşuluk idare etmektir benim düşüncem bide akrabasınız 
(171 puan) tarafından
Neyse diyorum artık zaten bende :)))
0 oy
tarafından
Bence uyarmaya hakkın yok canım sat çok erken değil ki adamlara yapmayın diyemezsin başka odada uyut bence 
(171 puan) tarafından
Kuzum onu da düşündüm fakat evin icin de her tarafında bir ses gürültü var
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Bence  saat öyle uyarmak için anormal bi saat değil işleri varsa yapabilirler canım. Pencereleri kapatıp onların tarafa en uzak odaya yatırmaya çalış. Dışarda hayat var insanların işi gücü varsa herkese göre hareket etmek zorunda değiller. Sen kendin bir çözüm bul evde. Hee rica etsen yapacaklarsa söyle ama tersleyecek insanlarsa hiç muhatap olup tartışma derim. 
(171 puan) tarafından
Anladım yok anlarlar söylersem elbette neyse sizleri dinleyeceğim ya sabır çekerek :)
0 oy
(503 puan) tarafından
Uyarmazdim sonuçta onların işi gücü var
(171 puan) tarafından
Tamam neyselere yer verdim bende sizleri dinleyerek :)
0 oy
tarafından
Saat cok erken degil hani cok da mudehale edecek bir durum yok bence, baska bir odada uyutmayi denesen
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Saat on olmuş hiçbir şey demeye hakkın yok şikayet etsen de polis bir şey yapmaz 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 723 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,880 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 532 göst.
0 oy
5 cevap 105 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde Bgm.bky (27 puan) tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...