0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

1 yıl önce almıştım geldigindede dipleri kuruydu 1 yıldır bu şekilde kuruyor toprağını değiştirdim kuruyan yaprakları temizledim yine aynısı oluyor nasıl toparlayabilirim bu çiçeği bir yerde hata mı yapıyorum anlamadım ama 1 yıldır böyle dipleri kuru 

7 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hiç bilgim yok post üste çıksın 

tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Bu çiçek miymis Ot diye biliyorum ben bizim.burda çayların içinden çıkıyor koparıp atıyoruz hep
tarafından
Sen eğrelti otu ile karıştırdın sanırım bende ilk önce öyle zannetmiştim ama ev bitkisi çok şık duruyor
0 oy
tarafından
Ay çok güzel bu çiçek adını bilmiyordum sagol
0 oy
tarafından
Bu çiçek genel olarak böyle kuruyor. Kendini sürekli yenileyip yeni dallar çıkarıyor zaten ben kuruyan dalları buduyorum. Benimkini görsen acirsin haline. Bebek dogdugundan beri çiçeklerim bize bak bizi sula diye yalvarıyor. Ama ben aynada kendime bile bakamıyorum 
tarafından
Aynen yeni dallar çıkıyor ve eskileride kuruyor bende öyleyim ya sulayamiyorum bazen
0 oy
(710 puan) tarafından

Annemin vardı bunlardan ama rengi yaprakları köyü yesildi annemin acaba sen çok mu güneşte durduyirsun güneşi sevmiyor olabilir . Annem bide çivi suyu tarçın yumurta suyu veya çay suyu döküyor dipelrine canlansın diye ◍•ᴗ•◍

Direk gün ışığına maruz bırakma ama dolaylı yönden alsın gün ışığını yaprakları çok sararmış bacım 
tarafından
Güneşe maruz bırakmıyorum balkona köşeye koydum güneş vurmuyor oraya ama sulama olayını haftada. 1 yapıyorum ben ondan mı acaba ayy düzelir mi ya bir ara atmayı düşünüyordum düzeldi biraz
(710 puan) tarafından
Bunlar kışın suyu sevmez yazın haftada 1 sulanmak ister diye biliyom . Balkonda illa güneşe maruz kalıyor bacım ondan rengi gitmiş pencere önüne alsan perdenin arkasından vuran güneş isigiyla daha güzelleşir bence
0 oy
tarafından
Annemde de var bundan aydınlık ama direk güneş görmeyen bir yerde duruyor iki üç günde bir suluyor canım belki sen de böyle yaparsan daha iyi olur ama bol bol suluyor
0 oy
tarafından
Ismi ne güzel miş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (322 puan) tarafından soruldu
+1 oy
72 cevap 992 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde handehande5 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 199 göst.