0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar daha once de uyeydim  telefon gidince yeni yeni hesap acmak zorunda kaldim 18 haftalik gebeyim 2 haftadir bebegimin hareketlerini hissediyodum cok cok afedersiniz  ama dun esim  iliski sirasinda  baya hizlandi ve karnima sanci girdi dunden beridir bebegimi hissetmiyorum sertlesmiyo bile bisey olmamistir degilmi hastaneye gitmem gerkiyomu tekrar dn cok afedersiniz ama baska kimseye soramadim bnde burdan sormak zorunda kaldim

2 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canim merhaba cekinecek bi durum yok biz burdaheeseyi soruyoruz icin rhat etmedyse.bi git ama.bsey olmaz herlde mesela.biraz.tatli ye.uzanbekle olmadi birtane daha ye uzan. Mutlaka vve insllah hssedersn insllah .
tarafından
Benim minik bir kizim olacak galiba bu hafta net ogrenicrm cunku
(149 puan) tarafından
Benimde minicik bir kzim olcakcok zor gosterdi kendni 22 +4 de ayrntlida.gordm :) ancak . İnsallah gonlndeki neyse o olsn canimm
tarafından
Hadi ya utangacmis desene valla 15 haftaliktim bna kiz dedi bu hafra ayrintilida gozukecek
(149 puan) tarafından
Utangacmi aksimi hircinmi bilemedm ama pozisyon hep ayni yabacak baglyor ya namaz.poxisyonunda:) :)
tarafından
Masallah ❤❤ canim
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
leke fln geldimi bir cikolata ye soluna yat dinlen 
tarafından
Leke falan yok simdilik cikilata da yedim sutte icitm ama hareket yok
(465 puan) tarafından
uzan kalkma cnm korkma bnm de 18 haftada hisediyordum bir ara hareketlerjni hisetmedm 20 haftada net olrk duzeldi
tarafından
Insallah canim saol cvbin icin biraz daha bekliyim olmadi acile gidicem bakarlarsa tabi
(465 puan) tarafından
bakarlar tabi ama alttan baktrma

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 54 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu