0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Oğlum 24 aylık ve tuvalet eğitimi vermek istiyorum. Kitabı bitirmeden başlamak istiyorum çünkü bilindiği gibi bu eğitim çok önemli. Çocuğun kişilik yapısını büyük ölçüde etkiliyor. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Okuyup uygulayan var mı ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
blmyorum denedim ben yapamadim bayramdan sonra yine denycem
tarafından
Nasıl denediniz ?
tarafından
bezini komple aldim canm cişin geldikce bana soyle dedom heryere ciş yapti markette bile altina yapti en son yine bezledim
-Reklam-
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Okumadım canım. Benim kızım da 30 aylık olacak hala alistiramadim ck korkuyor tuvaletten. Bende zorlamiyorum üstüne gitmiyorum vakti var diye
tarafından
Yaz tatilinde öğretmem lazım okullar açılınca çalışıyorum çünkü :(
0 oy
tarafından

Başlamak istemiyorum olacaktı, yanlış olmuş.:)

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Jsjdjdj bizimki kuzenini gördü altına yaparsan valla seni döverim dedim müstakil evdeyiz bahçeye giti geldi alisti 18 aylıkken jsjsn bilemiyorum baklim naisl etkilenecek 
0 oy
(50 puan) tarafından
Canım ben valla 29 aylik kızıma 1 haftada öğrettim lazimlikla gittim bi kırtasiyeye stiker aldım her çişini yaptiginda ona ödül olarak verdim onunda çok hoşuna gitti. Oylelikle öğrenmesi kolay oldu öğrendikten sonra da aferin sana diyerek severek devam ettik en güzel yöntem oldu benim için
0 oy
(881 puan) tarafından
Önce olsa alır okurdum kızımda aşırı zorluk çektim en son ben pes dedim bıraktım kendisi öğrendi:)
0 oy
tarafından
Okumadan 3 günde tuvalet eğitimi verdim :) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 324 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde aslııı (816 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
0 oy
30 cevap 815 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 243 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (2,039 puan) tarafından soruldu