0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 8 aylık dış çıkarıyor iki gündür ne gecesi ne gündüzü var sürekli ağlıyor hafif ateşi oluyor ama kabizligida var az önce sağlık ocağına götürdüm dedi diş çıkarıyor ama bişey vermedi ağrı kesici verebilirsin dedi okadar ama kızım ağlayınca çok üzülüyorum çünkü kızım masallah fakirdi sizinde böyle olduğunda ne yaptınız nasıl başa çıktınız 

4 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Tetagil diş granülü kullandım çok rahat geçti sekiz buçuk ayligiz bizde
tarafından
Doktor tavsiyesi olmadan kullanabilirmiyim acaba
(196 puan) tarafından
Ben aldım kullandım zaten devlet karşılamıyor. Ben kimyagerim içeriği oldukça temiz merak etme. Arkadaşıma da doktor önermişti zaten
tarafından
Öylemi tamam Ozaman teşekkür ederim kullanırım inşallah bizde faydasını görürüz
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Tetagil diş granülü calgel ve emzik kullanıyorsa buzluğa atın emziği üç dört dakika sonra alıp verin rahatlar
tarafından
Evet emzik alıyor ama kaç gündür emzik reddi yaşıyoruz ne yaptıysam almıyor eşimde zorlama diyor ama sürekli biberon istiyor zaten ek gıda almıyor ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim
(7,444 puan) tarafından
Tamam dişten dolayı almıyor önce damakları rahatlatın sonra verin emziği buzluğa atın bakın nasıl alıyor ve emzikle damaklarını kaşıyın böylece emzikle damaklarını kaşıyabilceğini anlar ve alır.. malesef bu dediklerimi yapmazsanız besleme konusunda çok zorlanırsınız çünkü aylar süren bir süreç 2 aylıkken başladı bizim sıkıntılar şimdi 11,5 aylık hala bekliyoruz :(
tarafından
Teşekkür ederim rabbim hepimize kolaylık yapacam yeterki acısı biraz dinsin
(7,444 puan) tarafından
Amin inşallah rahatlar inşallah  ya zor bir dönem
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Bizimde aynı durumdayiz 9 aylık 6 dişi var 2 tane daha geliyor. Durduk yere ağlar kucaktan inmiyor ayaga kalksam hemen başlıyor aglmaya geceleri sürekli uyanir birkaç saat geri uyumaz. Ve 3aydir boyleyiz diş çıkıyor rahatliyoruz derken yine diş
tarafından
Allah kolaylık versin sizede inşallah benim maratonumda yeni başladı galiba teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Kızım 17 aylık bacı 1 haftadır uyumuyorz azı dişleri çıkıyo sen bide azı dişleri gör :( tetagil kullan canm karanfil yağı yap damaklarına sür 

tarafından
Ya beni çok korkukmayin iki oğlum var onlarda pek böyle değildiler ama kızımda çok etkili oldu bu dış ağrısı Rabb'im sizede kolaylık versin inşallah deniyecem teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
3 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.

377,225 soru

11,289,093 cevap

34,698 kullanıcı

...