0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir kedi bulduk gözleri enfeksiyonlu o halde birakmayalim dedik annesi de büyük ihtimalle terk etti çok aradık başka kedi yoktu veterinere falan götürdük daha çok küçük çişini yaptırıyorum ama kaka yapmıyor 2 gündür ne yapmalıyım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zeytinyağı ile uyar sjjsssjs 
tarafından
Yaptım ama çişini yapıyor kaka yapmıyor kuzum ya
tarafından
Hiç anlamam kediden canım ya
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(10,522 puan) tarafından
Ne veriyorsunuz canım yiyecek süt vermeyin yavru kedi maması alın ıslak mendil ile uyar poposunu sil
tarafından
Kuzum veteriner süt tozu verdi onu veriyorum mendille sildim kulak cubuguyla yağla uyardım ama yapmıyor
(10,522 puan) tarafından
Allah Allah bizde de yavru var şu an kuşum ondan yazdım ben. Veterineri bi ara öyle olmaz çok sık yapar normalde bir de
tarafından
Teşekkür ederim kuzum 4 gün bugün ilk gün yaptirabildim sadece
0 oy
(520 puan) tarafından
Azıcık yaş mama ver canim bende de 4 kedi var gözleri içinde pamuğa çay damlatip sil sabah akşam kısa sürede düzelir evde kendiniz için kullandığınız damla varsa onuda kullanabilirsin birde daha çok küçük belli ki hemen kakalarini yapmıyorlar zaten 
(1,572 puan) tarafından
Merhaba, bende yeni yavru kedi sahiplendim, bayramda kavuşacağız. Belki sana soracak sorularım olabilir:)
tarafından
Kuzum çok denedim yapmıyor çiş dışında goxu içinde çay ve damla kullaniyorum dediğin gibi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Pamuk ile poposunu islat öyle öyle alışıyorlar annesinin yalama hissini duyması lazım 
tarafından
Kuzum öyle yapıyorum yagliyorum falan ama cisi yapıyor sadece
(4,426 puan) tarafından
Çok mu küçük canım biraz büyüyene kadar kaka yapmayabiliyorlar bir süre daha yapmazsa tekrar veterinere bi sor allah hayrını kabul etsin inşallah ")
tarafından
2 3 haftalık kuzum
(4,426 puan) tarafından
Yaa daha çok minik
tarafından
Evet kuzum sokakta bulduk el vermedi içimiz öyle bırakmaya
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Makat çatlağı olabilir benim kedim de bi ara kaka yapamadı onun bi kremi var 2 günde iyileşti bi bak derim 
tarafından
Teşekkür ederim canım veterineri arayıp soracağım bugun
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Yavru kediler kakalarini kendileri yapamazlar masaj yap canım bide kulak copunun ucuna biraz zeytin yağı sür uyar dairesel olarak 
tarafından
Evet kuzum biliyorum ama çok denedim yapmıyor ilk geldiğinde yaptı bidaha yapmadı 4 gün bugün

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 221 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.