0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,737 puan) tarafından
Aksam 8 bucukta uyutuyrum sabah 7 8 arasi uyaniyo gece uyanmiyor da gunduzde 2 uyku yapiyor. 2 cocuk arasi 6 sene gecti uyku duzenini yanlis mi yapıyorum . Suphe etmeye basladim.  15 aylik şuan cok mu uyutuyorum ayni yasta cocugu olanlar yazabilir mi ?  Gece beslenmesi yok 6 aylikken birakti.  Bu zamanlarda kac uyku yapmali kactan kaca kadar. Bide azı dişi cikiyor daha cok uykuya düştü agri kesiciyi granul şeklinde toz tavsiye etti eczane cok ise yaradi uyuo direk.   Bilenler yazsin lütfen cok mu uyutuyorum. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay maşallah de kız Rabbim esirgesin inş aminnnnn❤️☺️ 

Benim oğlum da 15 aylık ilk günden itibaren uyku düşmanı uykuyu hiç sevmiyor. En geç 10 uyutuyorum sabah 9 kadar abartısız 50 kez uyanıyor deli ediyor beni. Ya bir çocuk hiç bir sıkıntısı yokken 10 dk bir uyanır mı :dizzy: gündüz de bir kez uyuyo oda maksimum 20 dk 

(1,737 puan) tarafından
Benimkinin tam zıttı allah yardimcin olsun vallahi bende bilemiyorum canim. Ben 4. 6 ay arasi uyku egitimi vermistim egitim verincede gece beslenmesi i biraktirdim. Gece beslenince hazimsizliktan uyuyamiyordu
tarafından
Anladım cnm bende gece beslenmeyi bıraktırma ya çalışıyorum bakalım inş beceririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de 14 aylik akşam 9 buçuk gibi uyuyor sabah 8 gibi uyanıyor gece uyanması yok maşallah binde bir kalkar o da rüya falan görüyor sanırım çığlık atıyor öyle uyanıyor gündür 1 uyku uyuyor ne yaptiysam 2. Uykuyu uyumuyor 1 aydır 
(1,737 puan) tarafından
Dogru olan 1 uykumu 2 uykumu peki
tarafından
Inanki hiç bilmiyorum benimki uyumayinca mecbur 1 defa uyutuyorum ve o 1 defa da 3 saate yakın uyuyor
(1,737 puan) tarafından
Masallah 3 saat cok iyi
tarafından
Bazen 2 bucuk 3 öyle değişiyor
0 oy
tarafından
Bence gayet güzel uyku düzeni maşallah  ben 9 10 da yatırıyorum 8 8 buçuk ayakta benimdekide 2 gündüz uykusu yapıyor hala
0 oy
tarafından
Maşallah maşallah oğluna benimki de asla uykuyu sevmez 14 aylık sabah 6da ayakta gündüz bir aydır bir uyku yapıyor nadiren iki uyku çok yorulursa. Akşam da belli bı saati yok bazen 8-9 bazen 10-11 gece de 50 kere uyanır bir yaşından sonra yavaş yavaş tek uykuya dusuluyo genelde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 35 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
13 Haziran 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.