0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Merhaba guzel anneler. Bebek arabasi konusunda çok kararsizim ya çok seçenek var marka model olarak onerebileceginiz varmi? Hafif olsun cift yonlu kullanim olsun saglam birsey olsun.tesekkur ediyorum simdiden:)

6 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
Ben travel kullanıyorum memnunum biraz zor ama çok güzel ben çok beğeniyorum casual cadillac trona aldım ben civilden almıştım 
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
quinny Zap xstra 2 kullanıyorum kuzum ben çok rahat bı araba önceden kızımda wellgro oğlumda baby goo kullandım ikisi de travel di ve baya sıkıntı yaşadık şuan çok rahatım annemler bursa da ben İstanbul da hop katla kaldır mis gibi ben ikinci el aldım ama sıfırları 5.000 civarı 
0 oy
(7,445 puan) tarafından
Yoyko travel sistem kullanıyorum çok memnunum çift yönlü sürüşü rahat :)
0 oy
(590 puan) tarafından
( Bagi esford 2).  Hergun otobüse biniyoruz dukanda akşama kadar onda duruyor ve çok pratik hafif tek başıma otobüse bindirip indiriyorum çok memnunum yani iyiki almışım diyorum çok araba değiştik ama iyiki bunu aldım diyorum hep
0 oy
(3,844 puan) tarafından
Valla ben bu tür şeyler için dünya para verilmesine karşıyım. Bana göre işimi görsün yeter. İki sene önce 280 liraya almıştım.
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Ağır travel sistem ağır oluyor baston Bebek Arabası yatay yönlü kullanışlı genelde

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 40 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Fatimakhon (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap