0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (148 puan) tarafından
1500 e kadar kiralık daire arıyoruz bilen yada oradan olan varsa yardımcı olabilir mi 

3 Cevaplar

0 oy
(5,392 puan) tarafından
Vala bzde tekirdağ da aradık ama 1500 e braz zor 2 mlyar ble çok zor bulunuyor mllet hemen kapıyor bulamadık yanı 
(148 puan) tarafından
Tekirdağ in neresinden baktınız canım? Birde tekirdağ da gezerek bulursunuz sorarak çoğu kişi ilan koymuyor
(5,392 puan) tarafından
Tekirdağ kapaklı cnm haklısın biz istanbul dayız ablamda orda yaşıyor kendıne arıyor bulamıyor biz buluyorduk tam ilan atıyorlardı hemen başkası kapıyordu abim ve eşim 3 gun boyınca baya aradılar bizm için ama hiç bulunmuyor olanda çok pahalı
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Ay bizim karsi binada yeni bosaldi bi dairr ama kiraya verirler mi bilmiyorum yazi asarlarsa haber veririm kuzum. Bide istersen bi emlakcimiz var demirtasta numarasini verebilirim. 
(148 puan) tarafından
Emlakçı düşünmüyoruz canım komisyon depozito kira bedeli derken çok pahalıya mal olur. Demirtasin neresinde kalıyor canım yeni mi evler çok sordum kusura bakma:)
(162 puan) tarafından
Barbarosta canim ibrahim urgun parkina cok yakin. Benim oturdugum bina 5 senelik felan canim biz tasindigimzda sifir daireydi bina yeni yapilmisti. 4 senedir oturuyoruz biz karsi binamizda hemen hemen aynidir diye dusunuyorum
(148 puan) tarafından
Kiraya veriyorlar mi acaba birde ne kadar a
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ayyy bu ne rakamlar ya ayıptır sorması eve ne kadar giriyor bu kiraları karşılayabiliyorsunuz. Çok şükür kendi evim var eşim asgeri ücret uc uca yetiyor kalmıyor bazen 0 kalıyor. Kira olsa naparmışız =(
(148 puan) tarafından
Şuan da bahsettiğim rakam en düşük fiyat canım malesef kiralar 2 3 binden başlıyor evi olan gerçekten çok şanslı aldığımız kira ve faturalar birde ev ihtiyaçları ki onları bile karşılayamaz durumdayız şuan da
(1,015 puan) tarafından
Allah evi olmayana tez zamanda ev sahibi etsin inşallah kuzum ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu