0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün çocukluk arkadaşımın kınası vardı ortak arkadaşımızda gelecekti Ankara’dan, onunla da bayadır buluşamamıştık neyse kayınvalidemlerle de akraba günü vardı geçen ayki gün regl zamanıma denk gelmişti çok ağrım vardı yerimde duramıyordum gidememiştim(eşimle kayınvalidem tavır yapmıştı yine) neyse eşime söyledim arkadaşımın kınası var güne gidemem dedim geçen ayda gitmedin kınada fazla durma güne git dedi bi sinirlerim bozuldu tabii neyse kayınvalidemde bugün akşamüstü aradı güne geleceksin dimi falan dedi çocukluk arkadaşımın kınası var ama eşime de söyledim o da kınada fazla durma güne git dedi yada kınaya gidemem dedim olmazsa öyle yaparım dedim(kınaya git demesini bekledim) hiç bişey demedi tamam dedi sadece gitmesem eşim tavır yapacaktı ailem de git öyle dediyse dedi ama çok pişmanım, resmen çocukluk arkadaşımın o güzel gününde yanında olamadım çok üzüldüm cidden

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yani hastalık değil ölüm kalım değil kınaya gitsen noluyo bu kayınvalideler kendi kızlarına söz geciremiyo bize ahgam kesiyo
-Reklam-
0 oy
(3,771 puan) tarafından
Bnde İstanbul gidebilrim umarım çocuklugum beraber geçtiği kardeşim dediğim güzelliğin eşim tamam demisdi ama daha haber gelmedi düğün için kaçırmak istemiyorum bende inşallah ozmn bı aksilik çıkmaz senin iicn uzuldum  hep kendi istdikelr yada  annelerin  dediğiolsun istiyo etrafımda çok görüyorum 
0 oy
(93 puan) tarafından
Kwske erkekler bi kerede olsa adet sancisi cekse ... kadinlari anlamayanlar icin soyluyorummm 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Sende biraz ihmal almışsın bence. Ben olsam kinaya giderdim. Eşin karı kız günlerine ne karışıyor ki.

Tuhaf geldi bana 
tarafından
Aynen çok tuhaf. Bide post sahibi olan canım sende biraz tereddütlü ucu açık konusmussun. Anne benim yakın arkadasımın kınası var önce oraya uğrucam eşimle de anlaştık zaten sonra sizin gezeğe yetişirim inşallah. Olay bitti
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım ne karışıyor bu erkekler anlamıyorum ne olacak gitsen 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 272 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherkzll (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 788 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 2,987 göst.
1 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 531 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,572 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...