0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar oğlum 28 aylık meme emmiyor yanına yatıpta uyutuyorum ama gel gör ki saat kaçta uyursa uyusun gece kalkıp ağlıyor başka odaya gidelim diyor başka odaya gidince orda uyuyor ne yapmam lazım nasıl bir yol izlemeliyim. Neden böyle yapıyor olabilir 

6 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Her zaman aynı odaya mi götürüyor yoksa değişik mi acaba sevdiği rahat ettiği oda yami götürüyor 
(2,565 puan) tarafından
Gece yatak odasında beşikte uyuyor ağladığında Köşem olan odaya götürüyorum uyuya kalıyor
-Reklam-
0 oy
(7,256 puan) tarafından

Bnmkide aynı ibi diye ağlıyor cizgifilm diye yani gidiyoruz daha bn TV yı açmadan uyuyo :D

(2,565 puan) tarafından
Benim ki çizgi film de istemiyor canım anne burdan gidelim diyor acaba artık o dada mı uyursam ki hep
(7,256 puan) tarafından
Belki de orası rahatına gidiyor cnm dene bı orda uyutmayi sürekli
(2,565 puan) tarafından
Bügün öyle deneyim canım saol
0 oy
tarafından
Yattığı oda sıcak olabilir mi acaba ? Sıcaktan bunalıp başka odanın daha serin olduğunu düşünüyor olabilir mi 
(2,565 puan) tarafından
İşte bir kere kalkar başka odaya gidince uyur çişi gelmezse Bi daha kalkmaz
tarafından
Valla bilemedim canım ya sorsan anlatamaz mi neden başka oda istediğini
(2,565 puan) tarafından
Anlatmaz canım neden oğlum ne var o odada diyorum anne burdan gidelim diyor
tarafından
Allah Allah :/ korkuyor mu acaba yada başka yerde kaldı mı hiç o mu acaba bilinç altına girdi
(2,565 puan) tarafından
Öyle tek başına başka evde kalmadı canım ama bayramda falan annemlere memlekete gideriz orda kalıyoruz ama beraber yanı yanında ben yatarım tek başına bırakmam başka odada
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D skliyodur bence 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Birde o istediği odada yatır bakalım yine kalkıp başka odaya gidelim diyecekmi
(2,565 puan) tarafından
Bu gece öyle yapıcam cnm o 7
0 oy
tarafından
Benim oğlumda yapıyor onu bende xozemwdij acaba rahat mi edemiyor biz gündüzleri oturma odasında vakit geçiriyoruz gece de kalkıp odasından gidiyor oraya yere yorgan serip orda uyuttum 1 kaç defa alışkanlık olmuş olabilir gündüz bir odada vakit geçiriyorsa yattığı yeri yadırgıyor diye düşünüyorum öyle olabilir mi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 296 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 255 göst.
0 oy
12 cevap 301 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anonim (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu