0 oy
377 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (171 puan) tarafından
Çamaşır deterjanı toz mu yoksa sıvı mi daha iyi 

Birde toz olarak beyaz ve renkliler aynı paket kullanan var mı nasıl iyi oluyor mu

17 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tiz deterjan alıyorum ben birde hem renkli hem beyaz alıyorum bir paket Geç en ay rinso aldım limon karbonat lı bayıldım hem çok güzel kokuyor hemde güzel temizliyor diye denedigim  paketlere nazaran bu çok çok iyi yumuşatıcı da abc botanik aldım kokusu çok güzel tavsiye ederim 
tarafından
ABC nin her ürünün kokusu çok güzel oluyor. Sıvı sabun yüzey temizleyici hepsi çok güzel oluyor kokusu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sıvı deterjan alıyorum bende tozu hiç sevemedim hemde kalıntı bırakıyo çamaşırlarda yada toz alacaksan sulandırıp koyulmasını tavsiye ediyolar mutlaka siyah ve renkliler için yumoş güzel yoksa rinso alabilirsn beyazlar içinde bingo kullanıyorum hem renkli hem beyazlar için bi ara aynı deterjanı kullanmıştım ama pek sevemedim öyle bi türlü içime sinmedi ondada tursil kullanmıştım
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ay ben bu konuda hınç şanslı değilim ariel 20 kilo 150 tl ye aldım trendyoldan sahte idi galiba çok kötü korkuttu camasirlarimi bide 20 kilo aylardır 10 kilo bitmedi :) Normalde aldığımda çok güzel yıkayıp kokutuyordu ama ucuz diye aldık bin pişmanım valla
0 oy
tarafından
Ben ariel kullanıyorum toz olan canım dün şok marketten 4 buçuk kilosunu 65 TL ye aldım 
tarafından
Sobaya attım kız lazım miydi yoksa
0 oy
tarafından
Omo kullanıyorum toz 

Renkliler beyazlar ayrı paket alıyorum m
0 oy
(27,311 puan) tarafından

Peros almıştım sevdim ama Omo nun yerini tutmuyor

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Beyazlara omo toz renklilerle abc sıvı kullanıyorum yumuşatıcı koymaya bile gerek yok mis gibi kokuyor birde
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben sıvı alıyorum genelde omo ya da persil alırım bi ara tursilde aldm pek beğenmedim 
0 oy
tarafından
Ben en çok omoyu beğendim. Renkli ve beyazlar ayrı alıyorum eşim sanayi de çalışıyor haliyle nerdeyse her şeyi yağ içinde oluyor , tek seferde yağ lekelerini o çıkarıyor leke çıkarıcı dökmeden
(171 puan) tarafından
Aynı dertten muzdarip iz o zaman ☺️
tarafından
Evet o yüzden önemli :)
0 oy
tarafından
Alo turuncu pakette mis gibi kokuyor 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Toz daha bereketli alonfairy etkili cok guzel benim zaten full renkli tek deterjan aliyorum
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Boron. Bir sitede bebekler içinde iyi olduğunu gördüm, 2 aylık bebeğime de onu devam ediyorum sabun tozundan sonra. Kokusu yok ve deterjan gibi değil içeriği sabun tozuna benziyor ve güzel temizliyor. Fileden aldım 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Omo active sıvı deterjan+ Yumoş amber yumuşatıcı kullanıyorum geçen dolmuşta kadın sordu deterjanin ne diye 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Toz alıyorum Abc çok çok iyi ben memnunum vallahi yumuşatıcı vernel pembe olanı alıyorum 
0 oy
(17,599 puan) tarafından
Toz deterjan omo kullanıyorum gayet iyi
0 oy
tarafından
Ariel a101 de indirime girmiş 174den 109 düşmüş sanirim
0 oy
(913 puan) tarafından
Sıvı kullanıyorum ben bingo keratin çok memnunum renkliler için beyazlara da Omo beyaz sıvı kullanıorum oda güzel 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 887 göst.
0 oy
15 cevap 196 göst.
0 oy
4 cevap 109 göst.

377,357 soru

11,292,745 cevap

34,711 kullanıcı