0 oy
310 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5 puan) tarafından
Hanımlar bir yakınım doğum yaptı. Zaten bebeğin envai çeşit kıyafeti var, yani bir de takım falan alsam onlar adına bir şey farketmeyecek. Ben de farklı, kullanışlı bir şey olsun istiyorum. Böyle farklı ne hediye alınabilir, değişik fikirler var mı? :)

25 Cevaplar

+2 oy
(11,166 puan) tarafından
Bez al bu devirde en mantıklısı :D
(5 puan) tarafından
Benim aklıma da geldi ama şimdi sürpriz olacak o yüzden tam bilmiyorum da ne marka kullanıyorlar, kaç numara vs... Cesaret edemedim :)
(11,166 puan) tarafından
O zaman özel olsun istersen bebegin yıldız haritasını tablo yaptirabilirsin canım veya para verebilirsin ihtiyacını alırlar dediğin gibi Kıyafet getiren çok oluyor bide çok fazla giyemiyor
-Reklam-
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Temiz içerikli şampuan pişik kremi bebe yağı güneş kremi vs alabilirsin. Minoris, incia, naturalive, bee'o, siveno benim beğendiğim markalar hem yerli üretim. 
tarafından
Battaniye ama yaz günu bilemedim
(3,491 puan) tarafından
Bi de kaliteli yumuşak müslin bez, battaniye ağız mendili alabilirsin, çok sık kullanıyorum, biri bana alsa çok makbule geçer:) Bi de sıkmayan çorap, bütün çorapların lastikleri iz yapıyor sinir oluyorum.
(5 puan) tarafından
Daha önce bakım ürünleri aldıklarını biliyorum, kendilerince kullandıkları bir marka vardır, şimdi benim aldıklarım da farklı olursa belki içlerine sinmeyebilir diye düşündüm, bunlar da aklıma geldi de. Valla bebek hediye olayı çok karışık :)
(3,491 puan) tarafından
Daha sonra kullanacağı şeyler alabilirsin, oyuncak,bebek kitabı,yer matı, oyun halısı, çıngırak, ek gıda seti vs. Eni sonu lazım olacak şeyler, makbule geçer her türlü.
(5 puan) tarafından
Bunlar mantıklı gerçekten :)
0 oy
tarafından
Ben para takmayi tercih ediyorum ihtiyacı olan bişeyi alsinlar diye ama bezde olabilir 
0 oy
tarafından
Bana baby nest oyun halısı ana kucağı hediye geldi hepsini de kullanıyorum çok ta memnunum böyle bir şeyler alabilirsin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Fanus oluyor hediyelik eltim almıştı doğumuma 
0 oy
tarafından
Kesinlikle öğrenip bez al valla bana ev sahibim bez almisti nasıl sevinmiştim :) hem de geçen yıl bu yıl daha makbule geçer :)) 
0 oy
(328 puan) tarafından
İlk adım ayakkabısı, uyku arkadaşı gibi değişik şeylerde olabilir hem de bir ömür hatira olarak kalabilir :)
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bence para tak biz genelde para takiyrz ben doğum yapınca herkes para takti
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Uyku arkadaşı olabilir, muslin bez olabilir ya da para da verebilirsin 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Oyuncak sepeti alabilirsiniz,bebek koltuğu,sandalyesi olabilir.
0 oy
(850 puan) tarafından
Amigurumi setler var çok hoş..
0 oy
tarafından

Bez alıp bez pastası şeklinde susleyebilirsin. Eltim bana o şekilde getirdi. En hora geçen bu devirde :)

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Oyun halısı getirmişti arkadaşlarım baya hoşuma gitmişti Hep kıyafet geliyodu. Değişik ve hoş
0 oy
tarafından
Ek gida setleri var boyle icinde tabagi catali kasigi bardagi onlar cok guzel zamani gelince kullanir 

İlk adim arabasi 

Sampuan pisik kremi vs oldugu bi sepet hazirlanabilir 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Alt değiştirme minderi var hem yastık hemde müslin battaniyesi var istersen iletişime geçebilirsiniz 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben hep battaniye almıştım arkadaslarima bekarken :) çünkü kıyafet hemn kuculuyor ama battaniyeyi ömürlük kullanıyor oyuncak vs :)
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Oyuncak, battaniye, kitap olabilir. 
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Benim bebeğime yakın arkadaşlarım mama sandalyesi aldılar. Diğer bi arkadaşım da isimli gece lambası almıştı duvara asılanlardan. Eşimin bi arkadaşı da yürüteç almıştı. Amcasının kızı mont almıştı. Halamın gelini sızdırma suluk almıştı. Farklı olarak aklıma gelenler bunlar canım :) sende oyuncak yada ayakkabı alabilirsin:) bi arkadaşımda bebeğimin oyun halısını çok beğenmişti ona ondan alıcam inşallah bebeği olunca 
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Ben arkadaşımın bebeğine kirli sepeti aldım çok beğendi ve en büyük ihtiyaç 

image

0 oy
(249 puan) tarafından
Bez biboron seti yada bornoz takimi al

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 107 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu
0 oy