0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar oglum ozel egitime gidiyor servs ucretsz goturuyo ama bazen anneme filan gittigimizde kendi kendine sokraniyo filan bu seevsler bizi istedigimiz yerde alip birakmak zorunda mi sadece evden alip eve birakmak zorunda mi ona gore payini verecemde

6 Cevaplar

+1 oy
(850 puan) tarafından
Servisler sizin özel taksiniz değil. Adres olarak nereyi cerdiyseniz oradan alır oraya bırakır. 
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Ozel eğitim servisleri ücretsiz olmak zorunda değil .  Devlet servis desteği vermiyor  . Ailelerden para alma hakları var, ama kurum sahipleri rekabetten dolayı ücretsiz yapıyorlar.  Sizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakmak zorunda değil tabikide Evinizden alıp evinize bırakmalı . Ona bile zorunlulugu yok isterse yıl kenarindan alır yol kenarina bırakır .
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Herhangi bir zorunlulukları yok diye biliyorum
0 oy
tarafından
Benim bildiğim herkesi evinden alıp evine bırakıyorlar,diğer türlü özel araba gibi olur.onlarinda bir güzergahı var.arkadasim özel eğitimde servis ablası oradan biliyorum 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Amcamın özel eğitim kurumu var şuan benzine gelen zamdan dolayı doğru dürüst karı bırak bu aralar cepten yiyolar kaldıki özel servis gibi her istediğiniz yere bıraksınlar 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Evden alıp eve bırakırlar öyle istediğiniz yere bırakma durumu yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Nesrinsonmez (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatun12 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

377,823 soru

11,308,617 cevap

34,741 kullanıcı

...