+1 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (575 puan) tarafından
Ay az önce bir vidro izledim ve bunu söyleyen kadın sen işten gelen adamı üstünde çamaşır suyu ile karşılarsan adamda gider aldatır diyor sonra bunu bir erkek videoya çekmiş diyor ki yani biz erkeklere bunun için hak mı doğuyor diyor tamamen zihniyet meselesi diyor kadın senin tuvaleyine kadar çamaşırına kadar yıkasın yrmepini yapsın diyor sen öyle gördün diye aldat diyor. Kızlar tekrar diyorum bunu söyleyen erkek. Diğerini söyleyen kadın bazen gerçekten boşuna demiyorlar kadın kadının düşmanı diye. 

31 Cevaplar

+5 oy
(3,382 puan) tarafından
Afedersiniz bazı erkekler g... Yıkamasını bilmio bakımlı kadın istio hey Allahım
(11,217 puan) tarafından
milyon kereeee arti.dis fircasinin icadindan haberi yok oylesinin sanki kndi bakim abideside bakimli kadin bunun koynuna girecek kndini buna yakistiracak
(3,382 puan) tarafından
Valla doğru söylüosun önce kendine baksınlar
tarafından
Bilmyor değil yapmıyor pisliklerr
-Reklam-
+2 oy
(537 puan) tarafından
Tamamen boş ve yanlış bir teori ne kadar güzel kadınlar aldatıyor bu bakım güzellik değil karakter meselesi.
(575 puan) tarafından
Kesinlikle öyle güzellikle bakımla asla alakalı değil
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Çamaşır suyu kısmını bilmiyorum da kadında erkekte kendine bakacak 
(575 puan) tarafından
Yeri geliyor bebeklerden kadın bakamıyor tabiki bakacak ama bakmadığı zamanlarda adamlara gün doğmayacak aldatmak için
(2,529 puan) tarafından
O karakter meselesi ne yaparsan yap kanı bozuksa yapar
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim ya gerçekten öyle kadın kadının düşmanı ya ne eğer ben onun evinin işini yapıyorum diye beni aldatıyorsa yarın süslenir püslenirsem de aldatır aldatmak isteyen her türlü aldatır
0 oy
(381 puan) tarafından
O soyleyen kadin sey degil mi beyaz tv deki nur. Zihniyet isi aldatmak geldiginde abiyeyle karsilarsan bile aldatan her türlü aldatır kiyafetle alakası yok o bahane 
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Kendisi çok pasaklı belliki kurban olsunlar çamaşır sulu üstümüze akşama kadar peşlerinizi topluyor kadınlar ne çok boş konuşmus

0 oy
tarafından
Bakımlı kadında ihanete uğruyor 
0 oy
tarafından
Neden ozaman çoğunlukla güzel kadınlar aldatiliyor içinde varsa ne olursan ol yine gider aldatir
0 oy
tarafından
Pis yada bakımlı hiç farketmez aldatan erkek aldatır 
0 oy
tarafından
Sanki boşuna saçımızı süpürge ediyoz o zihniyette olanların topuna kibrit çöpü cakacaksin 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Tabii ki kendine bakmak önemli ama sırf bakımsız diye de aldatmaya hak doğmuyor yani. Karakter meselesi. 
0 oy
tarafından
Afedersın kusarkende gördu yeri geldı sıcarkende gördu bende onu oda benı en zor zamanlarımızda yan yanaydık cok sukur Allah'a oyle ustum basım kotu dıye gözu kayacaksa ona es demem zaten onu sıkıntı eden en ufak hastalıkta bıseyde doner ardını gıder
(2,671 puan) tarafından
Ayy aynı şekilde benim eşimde öyle doğumdan sonra kabız olmuştum lağım verdi doktor kullanmam için beceremedim eşim saolgun yardım etti sonra çok afedersin üzerine yapmıştım tutamamistim eşim üzülme temizlerim demişti hem üstünü hemde banyoyu gerçekten eş öyle demekmiş (◍•ᴗ•◍)❤sen soyleyince aklıma geldi
tarafından
öyle tabı kuzum ben kanser atlattım sevgılıydık tedavi goruyordum hastanede kusmalar atesler refakatöı kaldıgı oldu gun ıcınde o zamn bıle bakardı
(2,671 puan) tarafından
Ayy masallah ne güzel inslal hep öyle olur (◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
Size de maşallah canım :)
0 oy
tarafından
Olay çamaşır sulu pijama olsaydı ne Shakira aldatilirdi,ne Adriana Lima
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hee angelina joli de bluzu çamaşır suyu lekesi diye aldatildi hele rihanna yi hiç sorma bile 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
anjelina jeolinin shakiranin daha nice guzel ve bakimli kadinin aldatildigi dunyada keske tek kriter camasir suyu kokmamak olsaydi : D
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Ya tabiki evlendik diye kendini salmamak gerek ama birbirimizi en doğal halimizle görüyoruz her zaman kocalar da işten geliyor kır pas içinde leş gibi ter kokuyor bazen çok yorgun oluyor öylece uyuyor bu bize de mi aldatma hakkı doğuruyor çok saçma kılıf uydurma başka bir şey degil
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Anjelina jülinin aldatıldığı bu dünyada seni yerler hatçe diye boşuna dememişler dünyanın en güzel kadını bile aldatiliyor çünkü bu erkeğin ahlak ve zihniyet meselesi tabi bakımlı olmakda gerekir daha çok kendin için özgüvenli olmak için
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Zannetmiyorum ki adriana limanın shakiranin çamaşır sulu kıyafetlerle karşıladığını ama sonuç onlar da aldatildi. Karakter meselesi
0 oy
tarafından
Erkekler cidden çoğu bakımsız özellikle Türk erkekleri baya bakımsız sadece duş almayı biliyorlar hepsi bu bir cilt bakımları yok manikürleri yok vs ama bu maymun halleriyle kadınlardan çok fazla şey bekliyorlar 
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Valla ne kadar bakımlı güzel kadınlar aldatiliyor dersinki bu kadın da aldatilir mi bebek gibi. Adamın ici temiz olucak içi temiz olmadıktan sonra tanga giy gez evde farketmez yapacağını yapar.

İlgili sorular

+7 oy
13 cevap 459 göst.
8 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 372 göst.
0 oy
11 cevap 612 göst.
27 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤TONTIŞIM❤ (662 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 159 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (294 puan) tarafından soruldu