0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
Iki gogsumun ucu da cok kötü yara ama sag taraf daha beter durumda ucu içine coktu ıyice ağlaya ağlaya emziriyodum. Ama 2 gündür bebeğim emmiyor orayi doktor hametan ve fito karışımı yap dedi inşallah faydasu olur. Şimdi sag göğsümü elle sağıp biberonla iciriyorm bebeğime iyileşene kadar sizce ise yararmı sol tarafı emziriyorum sag taraf i sagip veriyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor bir süreç
(41 puan) tarafından
Hemde nasıl canm canımdan can gidiyo resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakiki sarı kantaron şurup strecle kapat yumuşak kalsın ama arada da havalandir.gecmis olsun kaç günlük bebek ilk zmanlar kötü oluyir birkaç aya alışırsın . Sağma makinen varsa onla sağ elle zor olur 
(41 puan) tarafından
8 gunluk daha. Sağım makinesi daha kotu yaptı
tarafından
İlk başta öyle geliyor ama zamanla alışıyorsun. Mastit olma aman. Elinle ne kadar sagabilcen hem yorucu hem daha zor. Sıcak havlu köy göğsüne ya da dus alıp sağ daha kolay olur . Bol bol emzir acisada emzirmeden daha kötü oluyir . Sarı kantaronj mutlaka sur faydasini goreceksin benim resmen yarılmış gibiydi geçiyor zamanla.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ganmastan krem al eczaneden imkanın varsa birde karbonatlı suyla temizle aradada kantaron yağı sür 2 ay aģlayarak emzirdim bunlarla 3 güne iyileşti ama olan bileğime oldu sağı solu sıkmaktan bileğim sakatlandı geçmiş olsun 
(41 puan) tarafından
Sizede gecmis olsun;(
(1,021 puan) tarafından
Çok şükür benim gecti çok sağol benimki 10 aylık olacak nerdeyse başta olmuştu ama bilekte sıkıntı kaldı oda gececek insallah
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Benim iki göğsümde de uç yok. Sağ göğsüm yara oldu. Kanıyodu emerken. Ben de sağıp şırıngayla verdim. Lansinoh kremle 2 günde geçti 
(41 puan) tarafından
Sagip mi verdiniz emzirdiniz mi zorla
(1,097 puan) tarafından
Sağdım şırınga ile verdim. Lansinoh sürdüm. Yara geçince emzirmeye devam. Ama elle zor. Makina edinmelisin
(41 puan) tarafından
Makine ucunu daha kötü yapti
(1,097 puan) tarafından
Makineye hemen alışırsın aslında bilemedim. Elle çok zor olur. Manuel pompa mı denesen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansutoprak (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
26 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde emelilter.45 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 365 göst.
26 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu

377,360 soru

11,292,795 cevap

34,711 kullanıcı

...