0 oy
1,147 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Arabanın önünde kim oturur kızlar benim kaynana önde oturmak ister bana çaktırmaz 

85 Cevaplar

0 oy
(851 puan) tarafından
Bn kayınvalidem otursun isterim ama kendisi eşinin yannda senin oturman doğru der arkaya oturur 
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Böyle bir derdimiz yok arabamız olmadığı için ama olsa da sıkıntı deil benm annem de hep rahatım diye öne otururdu ha annem ha kayınvalidem nolucak
0 oy
(1,211 puan) tarafından

Valla kayanana ufak hesaplar yapıp öne oturmanın derdine düşüyorsa kusura bakma bende altta kalıp öne otutturmam onu !!:devil:

0 oy
(912 puan) tarafından
Takılmam çok yaşlı kadın bizde büyükler önde oturur sorun etmem 
0 oy
(795 puan) tarafından
Hiç takilmam öyle şeylere 
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Kayınbabam olursa filan direk öne sen geç baba derim kayınvalidem kendi annem kendi babam olunca da bizim ailede böyle genelde büyüklere ön teklif edilir 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Otursun ne olmus... Baska dertler var ya buda sorunmu
0 oy
tarafından
Arabası olmayan ne etsin 
0 oy
(996 puan) tarafından

Kızım on koltukta durmadigi için arkaya otururum yani biri binse de binmese de heralde öne oturmayali 1 sene oldu takmam çok da yani sonuçta aynı yere gidiyoruz :D

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ay hiç böyle şeye takılmam önüdr arkasıda aynı yere gitmiyo mu
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Kaynana yok kayınpeder yok önu hep benim 

Ama büyükler olursa onlar oturur hiç takmam
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ay daha nisanliyken öne bn oturscam baştan anlaşalım dedi. Ses etmedim. Hala oturuyor. Hamileyken bile oturdu..doğuma giderken kanamam olduğu halde bile mide bulantısı yalanı atıyorlar anne kız önde oturuyorlar. Kızı da aynı kendi de aynı 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Boyle seylere zamaninda hic takilmazdim ama takilmak gerekiyormus her seye musamaha gostersiginde bir degerinde kalmiyir kadir kiymet bilneyen insanlarla beraber oldugunda istesigi yap gitsin diyorum kendime artik benimde hep kayinpeder otururdu hamileyken arkada sallanirdim rahat edemezdim agrim olurdu o zaman bile zoraki soylene soylene arkaya gecmisti sevmiyrm.boyle insanlari
0 oy
(238 puan) tarafından
Çocuktan önce ben otururdum bebeğim olunca mecbur arka koltuğa geçiyorum:)
0 oy
tarafından
Kaynım önde oturur. O yoksabenim yerim.
0 oy
(8,578 puan) tarafından
Ilk baslar ben buyrun diyerek gosterıyodum eşinin yanına otur diyolardı sonrada mevzusu gecmedı ama beraber giderken kaynanan otursun canım nolucak yalnızken zaten sen oturuyosun 
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Saygidan kaynana oturmali bnce nasl babam arabaya binecegi zaman sen one otur diyosam o yuzden kaynanamada veririm önü on koltuk her zaman cok rahat o yuzden oturmk istiyo bnce herkes
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kim oturmak isterse oturur h8c koltuk kavgam olmadi.
0 oy
tarafından
Ben her seferinde kayınvalideme, kayınpederime teklif ederim ama hiç bir zaman kabul etmezler. Senin yanın eşinin yanı diye her yerde yan yanayız bu yüzden. 
0 oy
tarafından
ben yer veririm sonucta yasli olan o. suan ztn cocuklardan one gecemiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,451 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde seren55 (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,176 göst.