0 oy
903 göst.
Diğer kategorisinde (4,935 puan) tarafından
Kimin oturması daha mantıklı sizce ?

Sonuçta oda annesi doğurup büyütmek kolay degil.

Ama bazı kaynanalar gelinin inadına oturuyor.

Ben cevapliyim benim kaynanam önde oturmayi sever kendi arabalari yok bana yer vermez kendi gecmek ister.

79 Cevaplar

+2 oy
(417 puan) tarafından
Bizimkisi önde oturmak istemez sen otur der ben otururum gecmek istese gecebilir ama kayınpederım varken arkada otururum o önde oturur
(4,935 puan) tarafından
Bende kayinpederim varken arkaya gecerim ama kaynanam kendi gecmek ister
(417 puan) tarafından
Sevdiğinden mi egosunumu tatmın edıyor :)
(4,935 puan) tarafından
Benim oturmami istemez kendi varken
-Reklam-
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Kesinlikle annemi oturturum
(4,935 puan) tarafından
Kendisi oturmak ister mi sana mi yer verir
(12,536 puan) tarafından
Kızım geç otur der israr kıyamet oturturum
(4,935 puan) tarafından
Seninki iyi niyetli demekki
(12,536 puan) tarafından
Allah ondan razı olsun öz annemi aratmaz ❤
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Ben direk arkaya gecerim asiri sacma bisey ya onde oturunca ne oluyor cok igrenc geliyo bana boyle seyler
(4,935 puan) tarafından
Bazı kaynanalar geline inat oturuyor hani sen kimsin gibisinden
(2,555 puan) tarafından
Otursun ben takmam daha guzel bisey bnce takmamak geve benim koynuma giriyo sonucta :D
(4,935 puan) tarafından
Kiz Allah seni olayi nereye getirdin :D
(2,555 puan) tarafından
Ama dusun bi cok sacma gecsin dursun one ne anlami varki
0 oy
(3,382 puan) tarafından
Hiç denk gelmedk ama otursun sorun etmem
(4,935 puan) tarafından
Ne guzel bazi kaynanalar geline nisbet icin oturur
0 oy
tarafından
Rahmetli otururdu.  Bu beni rahatsiz etmezdi arka taraf daha dar 60 yaşında kadın geçsin otursun ne olacak :) 
(4,935 puan) tarafından
Seninkinin yaşı varmis canim Allah rahmet eylesin
0 oy
(197 puan) tarafından
Kaynanama otur diyorum o sen otur diyo öyle böyle onu oturtuyorim  utanıyorum o varken öne oturmaya 
(4,935 puan) tarafından
Senin kaynanan iyi niyetli demekki
(197 puan) tarafından
Evet anlaşıyoruz
0 oy
(48,508 puan) tarafından
ön takıntım yok oda oturabilir de eger bana inat yapıyorsa kızarım 
(4,935 puan) tarafından
Bazilari iyi niyetli bazilari inat olarak oturmak istiyor
0 oy
tarafından
Hiç öyle şeylere takılmadim 
(4,935 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
(2,186 puan) tarafından
O an ki duruma bağlı ama büyük diye onun oturmasına ses etmem oturabilir hiç sorun değil ki 3 kere oturdu 17273636382 kere de ben oturdum :D
(4,935 puan) tarafından
Ya bazilari inat yapiyor geline hani burasi benim yerim sen kimsin gibisinden
(2,186 puan) tarafından
Öylesine vermicen yer falan kimle sidik yaristiriyo görsün
0 oy
(199 puan) tarafından
Bana niyese bu konular cok sacma geliyor. Arabadir yani önü arkasimi var.  Aynı şeyin içindesiniz 
(4,935 puan) tarafından
Bazilari yaris atina ceviriyor
(199 puan) tarafından
Hahhahaha
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Benimki hep arkaya oturur sen gec derim gecmez beni oturtur. Ama kayinpederim varken ben direk arkaya gecerdim zaten
(4,935 puan) tarafından
Masaallah senin kayinvaliden iyi niyetli demekki
(9,971 puan) tarafından
Valla saolsun halden anlar. Mesela gecen yilbasinda kayinpederim demis gelsinler kaynimla biz icin. Kaynanamda demiski bisey deme ben nasil isterdim annemin yaninda olayim gelinlerde ister annelerinin yaninda olmak oyledir yani
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Sevmem öyle muhabbetleri otursun nolmuş kocam ztn hergün yanımda oturuyor. Çocuklsrımı alır arkaya geçerim ztn çocuk olunca öyle olması gerekiyor 
(4,935 puan) tarafından
Bazi kaynanalar nisbet yapiyor canim hani gelin kim ben varken diye
0 oy
(875 puan) tarafından
kaynanam yaşlı olduğu için saygından sanırım ben onu önde oturturum bir iki kere ben önde oturdum ısrar etti sen otur diye hiç rahat edemedim zaten sonra hep onu oturttum 
(4,935 puan) tarafından
Kac yaşında
(875 puan) tarafından
66 yaşında
0 oy
(374 puan) tarafından
Ya değişiyor bu sorun ablamın kaynanası hep ablamin öne oturmasını ister çünkü der sen eşisin ama nenem öyle düşünmez ve yengeme izin vermez kendi oturur bu konuda çok tartıştılar benim kaynanam yok ama bizim burda da gelin öne oturur
(4,935 puan) tarafından
Ya bazi kaynanalar iyi niyetli gercekten ama bazıları geline inat yapıyor hani sen kimsin ben varken
(374 puan) tarafından
Çok var öyle sevmem ben valla
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Bizde de kaynana oturur ön delisi kendileri kayinpederle arkada oturunca ezik hissediyorlar herhalde kendilerini ilk evlendigimde bunun lafını bile yaptılar bana
(4,935 puan) tarafından
Ya bizim kendi arabamiz onlarin arabasi yok koyde yaşıyorlar istanbula gelince ee illaki bir yere gidiliyor onlar one atlar hemen ben doguma 1.5 ay var arkada oturamiyordum yinede kayinpederim yer vermezdi
(1,710 puan) tarafından
Eskiler hep böyle işte naparsin aman herşeyi kafaya takarsak ondede gidiyon arkada da canm ben takmıyorum artık zaten bayramdan bayrama görüşüyoruz oda bir hafta zaten hemen geciyo
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Kayınvalidem bugüne kadar hiç oturmadı teklif ederim yok deyip oturmaz zaten bı kacgundur arabayla isim oldu mu arkaya otururum kızımdan dolayı 
(4,935 puan) tarafından
Ya bazilaei iyi niyetli işte ne guzel
(2,600 puan) tarafından
Çok şükür cnm k.vslime seviyorum ben sadece o konuda değil her konuda iyi
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben otururum. Kayinvalidem de öyle ister  :)
(4,935 puan) tarafından
Masaallah seninki seni kiskanmiyor demekki
(1,368 puan) tarafından
Yok 8 yıldır hiç kıskandığını görmedim. Eşim beni öptüğünde elimi tuttuğunda sarıldığında mutlu olur ben sizi böyle görünce icim çok rahat oluyo der. Mesela aramız kötü olunca eşimle kaynanam rahat edemez sürekli arar barıştınız mı diye. Barışınca keyfi yerine gelir yine. Kiskanmadigina eminim  :)
0 oy
tarafından
Eskiden bunu kafama takardım benım kaynanamda önü sever daha sonra düşündüm benim ailem olsa önde oturmasını isterdim cünkü benım arkada oturmam daha yakışıkalır büyüklerim varken o yüzden şuan keske öyle düşünmeseydm diyorum hiç ön koltuga yeltenmıyorum nede olsa annesi büyüğüm dogru olan bence bu yaşım ilerledikçe fikirlerimde olgunlaştı 
(4,935 puan) tarafından
Ya benim annem bir yere gidince esimle kesinlikle kendi oturmaz bana sen gec der ama kaynanam masaallah yarış atı gibi onu kapar
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bizim arabamız da eşim sürerse ben geçiyorum öne, kayinbabm sürerse kaynanam geçer bizde böyle genelde ben oturuyorm eşimin yanına 
(4,935 puan) tarafından
Sizinki mantikli
0 oy
(693 puan) tarafından
Bebeğim olduğu için ben kaynanaya sen otur anne derim geç kız kocanın yanına çocuğu bana ver der sen geç oğlunun yanına hadi hadi derim kaynanam oturur yani bizde illede ben oturacak yoktur 
(4,935 puan) tarafından
Ne guzel aslinda, benim kaynanam beni kiskaniyor :)

İlgili sorular

0 oy
74 cevap 1,119 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,432 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 736 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 1,418 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde seren55 (1,294 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...