0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizla istanbulda anne karti kullanan varmi

8 Cevaplar

0 oy
(13,700 puan) tarafından
Ben kullanıyorum yavru
tarafından
Kız senin ne işin var burlarda ☺️mervosum
tarafından
Takılıyorum ben Merve'ye
(13,700 puan) tarafından
:D Hanife çöpten buldum dkdkdkdk

153 ara anne kart için onlar yönlendirir cnm

Busram arada giriyorm :D
tarafından
Tesekkur ederim canim
tarafından
Bende actigim postlara cevap veriyorum ☺️
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Ben kullaniyorum canım.
tarafından
Nasi oluyo cNm ya int baktimda sadece 150 keremi basma hakki oluyo
(2,136 puan) tarafından
Evet canım ayda toplam 150 defa basiyosun.
(1,690 puan) tarafından
Canım ben intrnet üzeri başvuru yptm da kart mı gelecek adres istemedi formu doldurdum uygulama mı var tlfnda
(2,136 puan) tarafından
Kart eve geliyo canım uygulamayi indirince anne kart dijital olarakta yukleniyo.
Kart olmadan da QR kod ile geçiş yapabiliyosun
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Ben kullaniyorum canim 
tarafından
Cikarsam bi baskasi kullanamaz dimi canim yani int baktimds 150 kez basma hakki oluyormus oylrmi oluyor yoksa 4 yasa kadar mi ucretsiz
(10,036 puan) tarafından
Aylik 150 basim canim o her ay yenileniyor ama 4 yasina kadar kullanabiliyorsun. 150den fazlada zaten nereye gidecegiz :) baskasi kullanamaz yakalanirsa cezasi vardir
tarafından
Her ay yenileniyornyani ben 4 yasa kadar  sadece 150 basim sandim canim tesekkur ederim ben kendime cikaricam lazim oluyo annem ben kullanablirmiyim acaba diye sordu da ondan sordum canim
(10,036 puan) tarafından
Yok canim 4 yasa kadar her ay 150 basim :) yani yakalanirsa kartini alirlar bazilari degisik ses cikariyor ya sofor anliyor :)
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Evet kullanıyorum 
tarafından
Var yani oyle bsey tesekkur ederim csnim
(2,132 puan) tarafından
Tabi canım çocuk 4 yaşına gelene kadar ulaşım ücretsiz
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Günde 4 defa basıyorum acımadan:D 
(25,224 puan) tarafından
Evet ücretsiz canım ben kargo dahil 30 tl ye yaptım internetten başvuru. Ayda 150 kere basma hakkın var
tarafından
Tesekkur ederim canim
tarafından
Nerden başvuru yapstin internetten ben bulamadım
(1,690 puan) tarafından
Canım ben internet üzeri form doldurdum ama adres istemediler niye acaba sizinde öyle mi ?
(25,224 puan) tarafından
www.istanbulkart. istanbul/anne-kart
Burdan yaptım. Adres istediler benden kargo için
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum cnm ☺️❤️

Google anne kartı yaz formu doldur 30 TL karşılığında eve geliyo yada gidip beyaz masadan aliyosun ücretsiz. Ben 30 TL kargo ücreti verdim evime geldi ☺️
tarafından
50 derken cnm ben 30 TL kargo ücreti verdim sadece
tarafından
Banada 48 bsey cikti internetten canim tesekkur ederim kizlar vermem zaten anneme bisey falan olur sonra
tarafından
Zam geldi demekki cnm ben 1 yıldır kullanıyorum:)))
(1,690 puan) tarafından
Canım ben internet üzeri form doldurdum ama adres istemediler niye acaba sizinde öyle mi ?
tarafından
Ben adres girdim cnm
0 oy
tarafından
2 senedir kullanıyorum kızım 1 yaşındayken aşdım..ilk çıktığında netten başvurdum 10 tl ödedim ama kargo vermedim kendim gidip metrodan aldım sadece kimlik gösterdim.hazırdı yani

Şimdi online başvuru ücreti ve kargo ücreti değişmiştir..en iyisi ibb beyaz masalar oluyor ordan başvur hem kargo ödemezsin hem beklemezsin hemen veriliyor.nerede otuyorsun farketmez istediğin beyaz masadan başvur

Çocuk 4 yaşa gelene kadar kullanıyorsun ayda 150 basım hakkın var her ay yenileniyor yani her ay 150 hakkın var..içine para atma ücretsiz kullan..mesela sahilde tuvaletler var 1 tl yada metroda var o zaman anne kart ücret istiyor tuvaletlerde.sadece ulaşımda ücretsiz
(1,690 puan) tarafından
tarafından
Ben daha yapmadim canim
(1,690 puan) tarafından
Adres istemedi acaba uygulama mı indiriyoz yoksa sadece kart mı
tarafından
Kargo için istemesi lazım yada siz kemdiniz alacağım dediyseniz teslim birimi yazar orda
(1,690 puan) tarafından
Yazmıyordu ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
25 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 206 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
0 oy
2 cevap 538 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde ♥️Hafize♥️ (348 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı

...