0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Kızlar ilk gebeliğim annemde ne nışan gelmiş ne suyu o yüzden bilmiyor. Dün hafif pembemsi geldi bu gün de yoğun şekilde geldi 1,2 saat sonra kırmızı geldi . Eşimin kuzeni ebe onu arayıp sorduk hemen doktora gitmene gerek yok dedi ama ne yapacam bilmiyorum sancı ağrı yok. 2 gece önce acile gittik ağrı var diye  açıklık yoktu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 hafta önce gelmişti nişanım suyun sancın başlamadan zaten gitme ama kan artarsa git
(462 puan) tarafından
Kan atarsa derken ?  İkinci gelen hafif kanlıydı. Ama bebeğim hareket ediyor hala hareketinde sorun yok
tarafından
Bebeğinin haretlerini say günde 10 kez hareket etmesi lazım başka bir kan olabilir ondan dedim gı
(462 puan) tarafından
Yok çok hareketli maşallah dikkat ediyorum ona
tarafından
1 haftaya doğurursun gözün aydın hayırlısı ile doğsun
(462 puan) tarafından
Saol :) inşallah bi hayırlısıyla doğsa
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay bi an posta girdim dedim ins resim yoktur :D nişanın geldiyse 1 haftaya doğumun olur canim bazen geliyo ama doğum gec oluo açılma 
(462 puan) tarafından
Arada kaldım ya  annemde sunu sancı çekemezsin sezeryana alırlar diyor korkuyorun
(22,070 puan) tarafından
Çekersin sezeryan zor olur yarin git bence canim suniyle hemen doğurursun 1 saat dayanırsın ne var
(462 puan) tarafından
2 gece önce acile gittim orda bir kız sancı çekiyordu 5 cm açılması vardı suni kabul etmemiş 2 gecedir hastanedeymiş onu görünce korktum zaten :) 1 saate olcağını bilsem dayanırım da
(22,070 puan) tarafından
:DD bende seni teselli etmek icin dedim korkmaman icin smdi abartıp bisiler yazsam korkcan iyice en iyisi 1 saat diyim dedim
(462 puan) tarafından
Ahahahaha saol canım :):)
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Benm nisanım geldi akşamında sancılarım başladı canm ama hemen gitmene gerek yok kanama vs suyun gelirse acil gidersin
(462 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım daha sancı olmadı hiç . Programa göre 3 günüm var

İlgili bir soru bulunamadı

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...