0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
5 yillik evlyz 1 tane oglumz var... eşimi bildim bileli icine kapanik sessiz az konusan cok konusani sevmeyen bir tipppp ... bende ona nazaran konuskanim bana diyorki gerekli olmadikca konusma kahvalti yapiyoruz mesela hic konusmuyo benle ben konusmazsam .. ben birşey diyince sert bi sekilde tepki veriyo oldum olasi boyle ben bktm bu huyundan bende insanim yani sana ahraz bir insan lazim dedim hic konusmayan alsaydn keske dedm hiiç umrunda degl daha neler nler amann :(((( benmle hc bseyini paylasmaz anlatmaz biyere giderken nereye derim sanane der illa arkasindan ararsam sorarsam zorla oda ozaman soyler ben napiyim nasil bi yol izliyim 

13 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Aşk evliliği mi
(546 puan) tarafından
Hayir görücü usulu
-Reklam-
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Onun gibi ol umursama belki düzelir 

(546 puan) tarafından
3 gun 4 gun umursmam ama sonra mecburi elimde degl gene duramiom
(27,296 puan) tarafından
O zmaan önce kendini frenle
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sende hiç konuşma peşinden gitme soru sorma ne yaptığını falan yüzünü bile gösterme ilgilenme yemekten yemeğe görsün suratını bak bakalım değişiklik olacakmi
(546 puan) tarafından
Mümkün olmadkca konusmamaya ozen gostercm
(1,862 puan) tarafından
Hiç konuşma değiştirmek istiyorsan dediğimi yapmalısın
0 oy
tarafından
Oofff ooff yaa :/ ben buraya takılmadan önce derdim herkes mutlu herhalde diye. Dışardan bakınca öyle geliyor da insan evin içinde neler yaşıyor bilemiyoruz. 

Huy işte o değiştiremezsin ki keşke değişse 
0 oy
tarafından
Valla benim eşimde aynısı. Ama benimki azarlayip terslemez öyle. Kalp kırmaz.

Sadece cokk az konuşur. Konuşmayı sohbeti sevmez. Bende tam tersi çok severim. Herşeyi merak ederim. Merak ettiğim şeylerde hep ona sorarım. O bu huyumu biraz sevmiyor sanırım ama elimde değil. 
(546 puan) tarafından
Ayni evet bende merakliyim oda hiç sevmez merakliyi
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Benim öküz de böyle vala bıktım usandım ben bu yobazdan 1 haftadır konuşmuyoz hiç mutlu değilim bunaldım artık ya
(546 puan) tarafından
Tek deglmisim bakalm 1 hafta sonu kim kazanack
0 oy
tarafından
eşine piskolog lazım.senlik durum yok
(546 puan) tarafından
Kesinlikleee vallaha dedm hatta sen normal deglsn pskiytrye gt dye ama gtmez
0 oy
tarafından
Benim eşimde sevmez konuşmayı bende tam tersi gevezeyimdir sjsjsja ama adamın huyu karakteri bu yani yapacak bişey yok az konuşur öz konuşur 
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam kendime söz verir gerekmedikçe konuşmam. Nereye gittiğini kaçta geleceğini sormam içimden merak ederim ama ona hiç bişey sormam. Eğer sevmiyosan ve ayakalarının üzerinde durabiliyosan boşan derim. Böyle bi adamla hayat geçmez. Benim babam öyleydi kırk yılda bir yanına giderdim gülerdim bağırırdı gülme diye çocuk aklıyla bişeye üzülüp ağlasam bağırırdı şuan 29 yaşındayım psikolojim çok bozuk bazen sebepsiz ağlama krizlerim tutar çocuğuna kötü davranıyosa hiç düşünme ama çocuğuna karşı iyiyse dayanmaya çalış. Tek çocuksa sakın bidaha hamile kalma o odundan
(546 puan) tarafından
Çocuğa karşı iyi canm sknti yok.. ikinci yi düşünmüyoruz zaten .. aynen konusmuyum diyorum meraklansin bu kiza nolduda sormaz oldu desin o düşsün ustume afedrsn g.tu kakti ben boyle ede ede . Boyle ederek benmde pskolojmle oynuyo anne evine  kus giderm diyorum millete laf olursun gidersen git almaya gelmem diyo bende almaya gelmeni beklemem zaten dedm
0 oy
(7,501 puan) tarafından
Benim eski kocada öyleydi onun o huyu yüzünden gittiğimiz yerlerde hep yerin dibine girerdim ağzını açıp iki laf etmezdi kimseyle buzdolabı neyseki kurtuldum.
(546 puan) tarafından
Ayy ayni yaa ***** ya enistem le konusmaz ablam derdiki nye konusmuyo ben mahcup olrdm
0 oy
tarafından
E bu adam evlenınce mı degıstı sustu? Sevgılıyken nasıldı
(546 puan) tarafından
Oncede aynı
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Byle embesiller neden evlenirler pekim.keyfine baksaymis bekar bekar
(546 puan) tarafından
He ya demi
0 oy
(8,196 puan) tarafından
Cunku erkege işine yarayacak seyler konusman lazım sadece paylasmak için konusursan kafaları almıyo bu arastırılmıs bısey kafadan atmıyorum.Bir de benimde huyum bende cok konusurum ama cok konusmak dinen de hos karsılanan bişey degıl maalesef törpülemeye calıssam da beceremıyorum bazen sabırlı ol canım hepımızın eşi nerdeyse oyle
(546 puan) tarafından
Aynen bende  oyleyim ama kendmi zorlayacam

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 721 göst.
0 oy
9 cevap 227 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde kardelennnnn (48 puan) tarafından soruldu
0 oy