0 oy
920 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızim şu an 1,5 yaşında ben çalışırken dedesi (kayınpeder,kayınvalidem vefat etti)  haftanın bir iki gunu gelip bakıyor.Arada çok isim olduğunda da bırakıyorum..Torunlarına fazlasıyla düşkün bir dede diğer oğlunun da iki çocuğu var saatlerce oynar istediklerini yapar uyutur yedirir öyle bir dede.iyi biri de şimdiye kadar en ufak bir lafını kötü huyunu görmedim.Ama yine de annelik iç güdüsüyle  korkuyorum kız çocuğu sonuçta ..bir de öyle bir düşkünlüğü var ki annesi o sanırsınız kızım da dede ortamdayken bana gelmez sürekli dedeye gider arkasından ağlar..kreşe mi vereyim bakıcı mi tutayım ya da içimdeki vesveseden kurtulayım mi bilmiyorum..siz ne yapardınız 

51 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
Kimseye bırakamam heralde çalışmasan sen baksan daha iyi aslında şuan çok küçük çünkü 
-Reklam-
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Canım erkek nihayetinde cok guzel bı dedenız varmıs ama kreş ortamı daha hayırlı olur bebegın için 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım şahsen ben babası ve annem dışında kimseye bırakamam. 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Artık dedeler bakıyo valla bebelere bence gayet normal, hatta instagramda the.analık var babası toruna bakmak için şehir değiştirdi ev aldı onların yanından gündüz bakıyor gece evine gidiyo 
0 oy
tarafından
Ben bırakamam. Bir babasına güvenirim karşı cinsten başka yok. 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Dedeyi tanımıyorum ama ben bırakamam 
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Kötü bir şey olsa Allah korusun çocuk gitmek istemez dedeye ne kadar küçük olsada çocuk hisseder ona yapılan kötülüğü sizi anlıyorum o kadar çok şey duyduk gördük ki artık en yakınlarımızdan bile şüphe eder olduk ama anlattığın kadarıyla kötü bir şey sezmedim ben.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla normalde evet güvenirim ama öyle haberler izliyoruz ki kimseye güvenemem sırf bu yüzden ev hanımı olmayada razıyım kendi cocugumu kendim büyütcem kafasindayim 
0 oy
(509 puan) tarafından
Etmem cnm dünya değişti artık insanlarda 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben etmem acikcasi. Allah'a cok şükür ailemden kimsenin öyle bir kotulugunu duymadım ama bu devirde herkesten her sey beklenir oldu. Çalışmıyorum sirf bu yuzden

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 1,802 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 630 göst.
14 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine Canyurt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 593 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,104 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...