+2 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Burayı dertleşme platformu olarak kullanıyorum evet, daha önce konusunu açtığım konuyla bağlantılı olaylar gelişince de yazıyorum bugünki postuma saçma sapan bıktım bilmem ne yorumları verenler, anlamsızca kötü yorumlar yapanlar, okumayın madem bu kadar basit, baktınız aynı konu mu direkt çıkın sayfadan, baktınız ben mi konu açtım kapatın postu, benim derdim sizi mi geriyor? Bazıları gerçekten eminim ki tamamen okumadan kötü yorumlar yapmak için yazıyorlar sadece işte ama sadece gülüyorum dhdjkf kötü kalplerinizi burada bile yansıtıyorsunuz, diyebileceğim tek şey bu. 

6 Cevaplar

0 oy
(17,829 puan) tarafından
Evet kötü kalplerini buraya yansıtanlar çok :) 
(301 puan) tarafından
Gayet belli ediyorlar canım aynen :)
(17,829 puan) tarafından
Nolduki mevzu ne kız
(301 puan) tarafından
Tatil konusu vardı onunla alakalı bir kaç post atmıştım olaylar geliştikçe yazdım, uyarı vermişler yeter artık bıktım falan yazmışlar, biri yazmış geniş mezhepli gibi bişey bir kaç kişi de abuk subuk yorumlar yapmış,  eşimin akrabalarıyla tatile gitme konusu açtığım için, saçma sapan yorumlar işte
(17,829 puan) tarafından
Hee hatırladım o postu canım bıktılarsa cevap yazmayıp geçsin ne diye canını sıkıyosun boşver
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Onlar aşağılık kompleksleri olan insanlar çünkü canım boşver 
(7,963 puan) tarafından
Aynen öyle cnm çok haklısın
0 oy
tarafından
Ama sen 3 4 gündür aynı soruyu soruyorsun 
(301 puan) tarafından
Okuma o zaman rahatsız olduysan, aynı soru değildi ayrıca olaylar gelişti ve okumayan arkadaşlara özet geçtim sen herhalde tam okumadın
tarafından
Ben niye rahatsız olucam banane senin kiminle tatile gittiğin zerre umurumda değil sadece postlara sırasıyla bakıyorum sana öyle denk geliyorum açıp özellikle okumuyorum o kadar kiskancsan eşinle tek tatile git dedim
(301 puan) tarafından
Burada aynı konuyla alakalı post açmak yasak değil istersem aynı konudan daha günlerce bahsedebilirim ne var bunda?
tarafından
Yani tabiki sıkıldık senden naparsan yap bıktık be tatilinden gibi tabirler hoş değil günlerce bahsedince böyle tepkimeler olabiliyor
0 oy
tarafından
Aynen banada öyle yapıyorlar yinemi senin derdin yinemi sen senin derdin bitmedi bu kaçıncı post kırmaktan çekinmiyorlar napsınlar birde eleştirdiği postların içinde birbirlerini övüyorlar 40 yıllık dost gibi yüzünü görmediği insanlarla bu derece muhabbet edebilen hoşlanmadığı postlara zehirini akıtandan ne beklersinki zaten boşver takma
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Aynen öyle az önce.banada yaptılar kadın kadının düşmanı hemen linc hemen kavga çok çirkef basit insancıklar var bu platformda 

Ya madem onun fikrini begenmedin yada onun görüşünü insan gibi hakaret etmeden düzgünce fikrini yaz öyle bir yazıyorlar ki kul hakkına giriyolar yazık yaa 
0 oy
(913 puan) tarafından
2seneden fazladır kullanıyorum şimdiye kadar ne kötü yorum yaptım, ne de kimseye uyarı verdim. Sevmediyim postları da açmadan geçerim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 333 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
+4 oy
32 cevap 523 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 639 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Byzzz (5 puan) tarafından soruldu

380,485 soru

11,392,157 cevap