0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,862 puan) tarafından
Kızlar merhaba ya sizden yardım istiyorum Allah için artık  oturmuş ağlıyorum ben mi bakamıyorum kızıma kızım 11ayluk  bir ay önce bı salgın vardı kusma ishal falan hastaneye götürdük iyi oldu ama ishal gecmedi . Bir ay oldu yemekten kesildi. Çok çok az yemeue başladı. Bi iki kaşık sadece. Tabi bu süreç içerisinde 3 farklı doktora gittim. Sonuncuda diğerleri gibi perobiyotik verdi ekstra ilaçlar verdi tamm düzelir dedim ama yine yok gubde 6 7 defa ishal çıkarıyor ne yapacam artık aklım almıyor az önce yaptı götürdüm eşimle yıkadık bağladık bı uzandım baktın  yine kokuyor oturmuş ağlıyorum bana Allah için bişey söyleyin okuyup gecmeyin

4 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Cnm nişasta koy suyun için tüket bnde dün sabahtan öğleye kadar 3 defa oldum ilerlemeden iki defa nişastalı su içtim geçti karnım bi tuhaf olmuştu bağırsaklarım bomboş olmuştu içtim etkisini hemen gösterdi
(1,465 puan) tarafından
Tabi yapabilirsin komşuma tavsiye ettim onun kızı da 9 buçuk aylık dua ediyor  bana her konu açıldığında
(1,465 puan) tarafından
Kuzum sen dediğimi yap iki üç günü biç bir şeyi kalmaz o zaman da dua edersin bana bol bol bi çay bardağına yarım çay bardağına kadar su ekle karıştırıp içirin yoğurda dâ katabilirsiniz
(4,862 puan) tarafından
Tam cnm şimdi deneycem mısır nişastası var evde olur mu cnm
(1,465 puan) tarafından
Hiç fark etmez cnm mısırda olur buğdayda olur nişasta olsun yeterki
(4,862 puan) tarafından
Tamm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Patates haşlama muz falan yedir canım
(4,862 puan) tarafından
Yedirdim cnm gecmedi
0 oy
tarafından
Çok uzun sürmüş yazık ya nasıl dayansin bünyesi. Hastaneye yatırıp damar yolundan versinler belki daha etkili olur . Ben koronada hastaneye yattım ishalden iğneler serumlar ilaçlarla bir haftada zor geçti 
(4,862 puan) tarafından
Gotrdum 3 farklı yere kimse yatış demedi ki deseydi hemen yatiriridim
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Geçmiş olsn canm uzun bir süre olms bol bol sıvı verki sıvı kaybı olmasn muz patates tarzı şeyler yedir ozellikle muz kabızlığa iyi geliyormuş 
(4,862 puan) tarafından
Yedirdim cnm zaten bişey yemiyor yiyen kızım hiç bişey yemiyor artık ağlıyorum bn mi bakamıyorum
(1,226 puan) tarafından
Canm kendini böyle yıpratirsin sen elinden gelenin fazlasını yapiyorsndur eminim hastalanmadn büyüyen bir çocuk yok maalsf keşke hasta olmasalar .Benim kızımda bebekken çok hastalanirdi surkli hastanedeydik enfeksiyon kapmişti kusuyordu 6 aylıktı ve 2 kiloya yakın kilo verdi bende hep kendimi sorguladım acaba benmi bakamiyorm diye.Ama bizden daha iyi kim bakick ki ne kadar dikkat edersek edelim oluyor cnku bagisikliklari zayıf şuan hemen hastalanabiliyorlar bu süreçte sabırlı olmalisin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basakalan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 554 göst.
0 oy
3 cevap 46 göst.

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...