0 oy
168 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (846 puan) tarafından
Bayramda iki günlüğüne gidecek yer arıyoruz yakın olsun diye orası nasıl giden kalan var mı fiyatlar nasıl ortam nasıl 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
B.k gibi olmuş son hali. Hiç gitmeyin. Nerede oturuyorsunuz ben alternatif söyleyeyim size
(846 puan) tarafından
Yaaa öyle mi denizlideyiz yakın yerler arıyoruz da
tarafından
Denizlideyseniz aydin didime gidin cok uzak sayilmaz hemde cok guzel
tarafından
Didim uzak kalır onlara önce güneye inip sonra batıya gitmesi lazım. Ama DALYANı kesinlikle tavsiye ederim. Hem fiyat olarak çok uygun. Hem gezilecek yerler falan çom güzel:)
(6,364 puan) tarafından
Marmarise gelin canm burasıda cok güzel
tarafından
Aynen Marmaris de yakın size
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gerçekten çok kötü bir yer . Bence artık gidilicek yer değil. Eşimin arkadaşı orada onlara ziyarete gideriz arada bir kerede günlük apartta kalmıştık 100 TL vermiştik gecelik. Onun yerine daha güzel yerler var. Bence salda gölününde bir esprisi yok. İlk zamanlar sanatçılar, youtuberler, instagram fenomenleri filan yüceltti etti şimdi kimsede ses yok. 
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Biz 2 sene önce gittik akşam kalcak yer bulamadık orda sürekli sana kart veren insanlar var ama guvenemiyrsun sonra İnternet den bi yer bulduk adam 4 katlı ev yapmış 2. Katında kendi oturuyor diğer katlar apart okadr memnun kaldıkki şansımıza 1 daire boştu ama adını bilmiyorum malesef normal ev şeklinde zaten etrafı boştu hep. Kahvaltı yoktu biz sabah erkenden çıkıp köy kahvesinde kahvaltı yapmıştık:)
0 oy
(628 puan) tarafından
Hiç gitmeyin kalacak adam akıllı yer yok. Eşimin memleketi . Düğün gecesi 1 gece kaldık eski püskü salaş otel denmez. Evden bozma yerlere pansiyon otel demişler. Tatilse niyetiniz yakında kuşadası didim varken hiç gerek yok salda ya gitmeye. Gezecek tek bir yer yok konaklama yok . 
0 oy
(380 puan) tarafından
Aman cok dıkkat edım ya daha dun dolandırıldık 300 TL kapora vermıs esım sonra aratırnca anladık engelledıler hızı bungolab evlerdı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 217 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
17 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde ozlem4141 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
4 Temmuz 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...