0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Kızlar hu ataklar falan gerçek mi bilmiyorum çünkü kızım kolik nor bebekti hızım her ayımız berbattı şimdi şükür 4 yaşında. Ama oğlum uyku sorunu çekmez kendi kendine dururdu simdi 3 ay 4 günlük 2 gündür dalamiyoruz uykuya. 2 dk koyup tuvalete gidemiyorum. Şimdi atak tam 4 aya girince mj oluyor yoksa doldurup 5 e girince mi.  İnşallah sadece Bi gecis  dönemidir de huy değiştirmez :/

5 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından
Bazen 4 aylık olmadan oluyor ama geçici bir süre zaten bizim 35 gün sürdü zirvede yaşadık öyle diyim umarım sende olmaz çol zor çünkü 
-Reklam-
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Hic blmyrm 6 aylik olcaz 11inde damak kasimaktan huzursuzluklarimiz basladi
0 oy
(597 puan) tarafından
İki çocuğum var ikisinide de hiç takmadim, bu atak şeysini takip etmedim hiç. Bebek bu her türlü şeyi olucak normaldır geçicidir. Küçük oğlum 5aylık daha zor bebek ama normal böyle böyle büyüyecek işte
0 oy
(846 puan) tarafından
Aynısını bende yaşıyorum tam haftaya 4bay oluyor. Şimdi uyutmaya calisiyorum zorla. Dalamiyor tam dalıyor az uyuyor 15 dk çıldıracam az kaldı iki üç gündür böyleyiz biz.
0 oy
(564 puan) tarafından
Atakları da hamilelik gibi haftalık olarak takip etmek daha doğru. 5-8-12-19-26 diye gidiyor. Seninki muhtemelen 12. Hafta atağı yaşıyodur eğer atak haftasıysa. Yine nispeten kısa sürüyor geçici bir dönem. Benim oğlum bu atakları 1 hafta bilemedin 4-5 günde attı ama 46. Hafta atağını yaklaşık 6 hafta çektik çok zorluydu.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,620 soru

11,364,095 cevap

34,841 kullanıcı

...