0 oy
756 göst.
Aile kategorisinde (1,230 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün eşimle AVM ye gittik biseyler aldık yemek için yan masada 3 yaşlarında ve 7, yaşlarında bı çocuk annelerine hamburger stediklerini söylediler kadında param yok hayır dedi neyse 3 yaşındaki cocuk bya kendini yerlere attı fln o sırada bende bakiyorm tabi eşime dedim biz alsak mi yanlış anlarmı acaba dedim eşimde bilmiyorm bekle bakalm dedi o sıra kadın 1 tane hamburger almış geldi 

Ve masaya oturdu küçük olanı ben yicem diyo abisine vermiyo agliyo kadında bırak kardeşin yesin dedi çocukta bakiyodu öyle eşime dedim git hamburger al vericm dedim eşim gitti hambur aldı geldi bende kadına gittim dedim bu hamburgeri kabul eder misin lütfen bende geçende hazırlıksız ciktm benim kızımda aynısini yaptı dedim güldüm sırf yanlış anlamasn mahcup olmasn diye.

Kadın hayr teşekkür ederiz sağlıksız olduğu için almak istemiyorm bu tarz şeyler dedi peki dedim.

Şimdi küçük çocuk yiyor büyük çocuk bakıyor peki küçük yerken sağlıksız degilmi sizce ben yanlış mı davrandm mahcup mu ettim ?

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıksız ise ikisine de almaması lazımdı yada aldın böleceksin saçma geldi bana ama bir akrabam parası olmadığı için değil herseye pahalı der almaz çocuğuna.
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
o kadinin yerinde olsam ya hic almazdim ya 1 taneyi ikisine bolusturur verirdim ya da senin aĺdigin hamburgeri gurur yapmaz kabul eder diger cocugumunda yemesini saglardim. Diger turlusu vicdanima sigmaz
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Yani dediğin doğru küçük yerken sağlıklıda büyük yerken mi sagliksiz
0 oy
(6,825 puan) tarafından
İkisidr çocuk yaşı küçük snn ki doğru onun ki yanlış ya ikisinede almiyck yada iki alacak yada getirmeden ikiye boldureckti tepsi de
0 oy
tarafından
bence aciklamaniz cok guzel olmus kadina ama iste, demekki istemedi ya. Keske hic almasaydi kucuk cocuga da. veya hamburgeri alirken orda ikiye bolmelerini isteseydi. hem buyuk cocuga hem kucuk cocuga en bastan 2 hamburger gelmis olurdu
0 oy
(48,808 puan) tarafından
ikiye bölmesi lazimdi
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani ne desem bilemedim ki küçük yiyor büyüğe baktırıyor madem alabilecek durumu varda sağlıksız diye almiyo ikisinede almasın ya da ikisinede alsın hadi alamadı senden geleni kabul etseydi yada sen direkt çocuğa verseydin ne biliyim ya insanlar çok değişik ben bir çocuğumun hakkı ötekine geçecek diye uyku uyuyamiyorum yapacak durumum varsa hepsine yapıyorum yoksa hiç birine yapmıyorum =/
0 oy
(361 puan) tarafından
Saglikliksiz oldugunu dusunuyorsa birine niye alip digerine vermiyo acayip ama sen ve esin gibi kirmadan veren iyi insanlar cogalsin insalhhh♡♡♡
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bende cocuklar zararlı birsey isteyince param yok diyorum o ayrı ama 2 ye bılebilirdi o cok dogru bir dusunce. Utanmış olabilir. 
0 oy
tarafından
Sana ayıp etmiş bence kabul etmesi lazımdı gurur yaptı belliki
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Ay yazık ya ben kıyamadım burda kücüğe zararlı değilmiymiş
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Tuhaf gerçekten iyilik yapmayada çekinir olduk artık kimin neye nasıl tepki vereceğini kestiremez olduk ama senin kalbini Allah gördü o yüzden için rahat olsun.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 532 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Varbirhayalimiz (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 351 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 556 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...