0 oy
755 göst.
Aile kategorisinde (1,230 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bugün eşimle AVM ye gittik biseyler aldık yemek için yan masada 3 yaşlarında ve 7, yaşlarında bı çocuk annelerine hamburger stediklerini söylediler kadında param yok hayır dedi neyse 3 yaşındaki cocuk bya kendini yerlere attı fln o sırada bende bakiyorm tabi eşime dedim biz alsak mi yanlış anlarmı acaba dedim eşimde bilmiyorm bekle bakalm dedi o sıra kadın 1 tane hamburger almış geldi 

Ve masaya oturdu küçük olanı ben yicem diyo abisine vermiyo agliyo kadında bırak kardeşin yesin dedi çocukta bakiyodu öyle eşime dedim git hamburger al vericm dedim eşim gitti hambur aldı geldi bende kadına gittim dedim bu hamburgeri kabul eder misin lütfen bende geçende hazırlıksız ciktm benim kızımda aynısini yaptı dedim güldüm sırf yanlış anlamasn mahcup olmasn diye.

Kadın hayr teşekkür ederiz sağlıksız olduğu için almak istemiyorm bu tarz şeyler dedi peki dedim.

Şimdi küçük çocuk yiyor büyük çocuk bakıyor peki küçük yerken sağlıksız degilmi sizce ben yanlış mı davrandm mahcup mu ettim ?

32 Cevaplar

+1 oy
(852 puan) tarafından
Gurur yapmıştır belki lakin ikiye bölebilirdi ya yarısını ona yarısını ona verrdi
(1,230 puan) tarafından
Küçük olan vermek istemiyo abisi yedikçe ağlıyor
tarafından
Ay ya kiyamammmmmmmm Allah esinle senden razi olsun bitanem ne kadar dusuncelisinizzz<3 kalbimi biraktim postunuza
-Reklam-
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Ya ikisine de almayacakti yada ikisinede alacaktı evet yada aldığı bir taneyi ikiye bölecekti  yani ben olsam öyle yapardım  sizin dusunceniz çok güzel sen üstüne düşeni yapmışsın oda kadının ayıbı 
(7,376 puan) tarafından
O zaman küçüğe de hiç almayacakti canım isterse ağlasın paylaşmayi ögretmeli öyle aman ağlamasın diye olur mu hiç günah değil mi benim kızım evde kuzenleri gelir oyuncak için dahi olsa bile biri ağlıyorsa oyuncağı alırım ikisinde ağlasın o zaman deyip oyuncağı kaldırırım ya vermeyi öğrenecek paylaşmayı yada onunda olmayacak benim düşüncem bu şahsen
tarafından
++++ bencede
(7,376 puan) tarafından
Saol tatlım + için ❤️
tarafından
Önemli degil bir tanem o kadar yerinde bir yorum olmus ki
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım benim  ❤️
0 oy
tarafından
Utanmistir belki ama sen üstüne düşeni yapmışsın yapacak bı şey yok doğru olanı yapmışsın 
(1,230 puan) tarafından
Üzüldüm ama yaa en çok o çocuğa
0 oy
tarafından

Yaptiğinz cok guzel bisy 

Keske herkes sizin gibi dusunceli temiz yurekli olsa

Belki uveydr bilemyz ama cocuga acidm 

Ben olsam ikiye de ayirsm her iki cocuguma da veririm "/

(1,230 puan) tarafından
Olabilir ama Uveyde olsa her yürek kaldıramaz bu durumu yani o çocuk nasıl bakiyodu
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sen insanlığını yapmışsın boşver...
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Keske mudahale etmeseydınız canım cocuklarına onu yapan kadından nezaket bekleyemzsın ve buyuk cocuga bır travma bıraktı maalesef 
(1,230 puan) tarafından
Benim verdiğim hamburgeri alır diye düşündm benim fikrimde yoktu zatn parası
(8,328 puan) tarafından
Ya öyle bile olsa cocuguna oyle davranan düşüncesiz biri kendine yediripte almaz zaten o hamburgeri.Kotu bısey degıl yaptıgın ama kıme yapacagını bılmek lazım
(1,230 puan) tarafından
Aynen haklısın ben çocuk için şansımı denedm sanadece içimde kalirdi yoksa
(735 puan) tarafından
Cemrenin maması: ön yargılı geldi yorumunuz anne zaten bölmeye çalışmış küçük çocuk izin vermiyo bu hep böyledir biz öyle gördük küçük ağlamasın diye hep anne de ezilir büyük çocuk da kadın orda ne yapabilir gururuna yedirememis kabul etmemiş düşüncesiz olduğu için değil bence
(8,328 puan) tarafından
Kadın paylastırmak istememiş yani yazıda öyle bişey göremedim almamak kabalık yani almıs getirmisler insanlara iyilik içinde fırsat tanımak lazım
0 oy
tarafından
Utanmıştır belki bilmiyorum ya bi annenin çocuğuna istediği şeyi alamaması çok ağır 
(1,230 puan) tarafından
Öyle gercektn Allh yardım etsin insalara
0 oy
(7,680 puan) tarafından
Acımasız dunya
0 oy
(1,405 puan) tarafından
utandığı için almamıştır. bu hale getirenler insanların ahı kalmasın inşallah üstlerinde 
(1,230 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Belki çekindigi için öyle demiştir bende anlam veremdim

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ah yuregim gitti yemin ederim ya bak 2 cocugum var Allah dusurmesin bu duruma kimseyi ama oldu ki düştüm ben kabul ederim sonucta ben istemedim senin gönlünden koptu bana degil cocuga yapiyorsun yaptığını ama kabul etmeyecek insan sayısı çok
(1,230 puan) tarafından
Bende kabul ederdim şuan bile aglayasm var aldığım şeyleri bile yiyemedm ben çocuklar konusunda çok hassasım eminim bir çok kişi öyledir
(1,154 puan) tarafından
Geçen pazara gittim iki cocuk anne muz dediler annesi tamam surdan aliriz dedi ben almıştım cikardim birer tane verdim annesi ay alacaktim dedi bende siz alin onlari da evde yesinler bunu simdi yesinler nefsi korelsin cocuklarin dedim o cocuklarin yuzundeki mutluluk yetti bana
(1,230 puan) tarafından
Çok guzl yapmssn sende canm
(1,154 puan) tarafından
Belki durumu yok bilemezsin dunya cocuklar Gülünce guzel ve yasanasi bir yer oluyor
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bu durumda yapmasi gereken ya hic almamak ya da bari birtane aldin böl ikisine de ver anlayamadim hic 
(1,230 puan) tarafından
İkisine aldı sanırım beraber yesinler diye ama küçük olan abisinin elinden alıyor ben yicem diye ağlıyor kadında bırak ağlamasın yeterki diye sanırım kardeşin yesin dedi
(13,825 puan) tarafından
Oda cocuk sonucta o yerken o izlermi:(
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Ya alırdım ikiye bölerdim yada hiç almazdım nasıl cocuklarimin arasında ayrımcılık yapayım siz yinede çok güzel bi tavır sergilemissinz canm
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Düpedüz çocuk ayırmış ins aklı başına biran önce gelir 
0 oy
(5,917 puan) tarafından
Bende utanırdım heralde canım cok kibar yaklaşmışsın ama kadın çekinmiş sanırım 
0 oy
(986 puan) tarafından

Benim anlamadığım parası olmayan neden utanır?bu hale getirenler utansın..:(

0 oy
(1,937 puan) tarafından
Sen doğru olanı yaptın da o niye ayrımcılık yaptı bilemiyoruz 
0 oy
tarafından
Kıyamam ya üzüldüm çocuklara. 

Neden bölüp vermemis ki üstelik küçük çocuk yiyor diğeri bakiyor
(1,230 puan) tarafından
Canm aslnda ikisi yesin diye alms benim anladgm ama küçük olan aklı ermiyor tabi ben yicem bırak diye agliyodu tepsi çekiyordu fln annesidir birak kardeşin yesin dedi
tarafından
Ama olur mu ya öyle aklı ermese bile bölüp verseydi yazık ya ne hayatlar var
0 oy
tarafından

Sen doğru yapmışsın tebrik ediyorum seni<3

Ama kadın utanmış olabilir bir hamburgeri ikiye bölmek aklına gelmiyor mu

(1,230 puan) tarafından
Küçük olan abisine yedirmedi canm ağladı kadında bırak sen yeme kardeşin yesin dedi.
Çünkü cock okdar agliyo bagriyo yeme yeme diye öyle dedi kadında en sonunda
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Hayır madem almayacak neden yemek katına çıkartıyor çocuklarını? Hadi çıkarttın neden ikiye bölmüyorsun aldığını kadın normal gelmedi bana ya çocuk üvey yada başka bişey var değil bir anne vicdanı olan insan böyle yapmaz 
(1,230 puan) tarafından
Bilmiyorm canm inan yani madem yemek yemek gibi bir niyetin yok orada neden bulunuyorsun ki e ebebek fln vardı orada belki oraya girmistir bilmiyrm bende

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 530 göst.
13 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Varbirhayalimiz (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 556 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,659 cevap

34,871 kullanıcı

...