0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

1. Bebeğim 5 aylık oldu bu şekilde olduğunu yeni farkettim hafif yamukluk var gibiydi aslında ama bu kadar değildi yarın doktora götüreceğim ama böyle bir durumla karşılaşan var mı hiç  serçe parmagin yanında ki 

image

image

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız zamanla düzeliyor o 
(191 puan) tarafından
Valla mi ya oturdum ağladım ya
tarafından
Kız niye agliyon zamanla geçer o
(191 puan) tarafından
Ayağına basmaya başladığında parmagi altta kalıyor gibi gorundu biraz cabim skldi görünüşü ile ilgili değil sağlık yönünde. Sorun olur mu diye
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yegeniminde boyleydi zamanla duzeldi
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Düzelir zamanla Allah beterinden korusun ayrıca böyle kalsa ne olur ki belli belirsiz bi parmağında 
(191 puan) tarafından
Yok gorunmesi açısından değil bilir parmağı alta doru gidiyor ayağına basmaya başladığı zaman canı acır mı doktora götürmek gerekir mi o yüzden yapılan bir işlem varsa daha fazla vakit kaybetmemek açısından burda böyle durumla karşılaşmış bir anne var mı diye sordum
(4,089 puan) tarafından
Sen yine doktor kontrolünde sor için rahatlasın ama bi sıkıntı olmaz
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ne olacak canim bi sorun yok. Hatta hastaneye hic gerek yok bence
(191 puan) tarafından
Teşekkür edeirm ayağını basmaya başladığında parmagi altta kalır mı canı acır mı diye endişe ettim
tarafından
Cok az egri canım alta girecek kadar onemli bisey yok bence.
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,423 puan) tarafından

image

bizim iki ayakta da yapışık :)  

Geçer zamanla canım üzülme 

(191 puan) tarafından
Sağlıklarını etkilemesin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Valla cnm iyisini sen bilirsin tabiki ama bence Bi gariplik yok yani telaş yapma varsada düzelir yani norml
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağolun ayağına basmasını engellemesin canı acimasinda başka birşey istemem
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim bebekimde böyle ya çok tatlı ayaklarını öpesim geldi:*
(191 puan) tarafından
Yaa cook tatlısınız düzelir yavrularımızı rahatsız etmez inşallah
(1,862 puan) tarafından
Etmez ya tek rahatsızlık o olsun şükür rabbime
0 oy
tarafından
Bişey yok canım binde benim o parmağım eğri valla bayag bı eşim dalga geçiyor:))
tarafından
Ya sen ne güzel bir annesin bunun farkında mısın evet yaşın küçük değilmiş ailenden uzakta olman seni etkilemiş olabilir genel anlamda böyle bir yapın varsa ondanda kaynaklanabilir her gün hava güzel olduğunda oğlunla hava alın sana iyi gelecektir kafanı rahatlatirsin her şeyin farkındasın biliyorum ama başkasindan duymak sana daha iyi gelecektir bu kadar inceleme kendine ve oğluna yazık akışına bırak zaten rutin kontroller de bı terslik görseler söylüyorlar burda okadar post okuyorum ki şükür ediyorum kendini yipratirsin bu şekilde rahat olmaya çalış lütfen
(191 puan) tarafından
Çok haklısıniz gerçekten çok haklısınız bu arada teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum rahat olabilmek adına sanırım hayatta yaşadığım çoğu şey beni bu hale getirdi kimseye kusemem tartışamam herşey çok iyi olsun herkes iyi olsun birşey deseler boşver derim buda çok yıpratıcı anne olunca biraz daha arttı ama bunu asmam ve gerekiyor inanıyorum da yapabilirim çok ama çok teşekkür ederim
tarafından
Bende sen gibiydim bu kadar iyi olmak kendimize yaptigimiz kötüluk artık bana kötü olana bende kötüyüm rica ederim konuşmak istediğinde burdayim ☺️❤️
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim çok iyi geldi  
tarafından
Ya çok sevindim rica ederim
0 oy
(581 puan) tarafından
Benim oğlumda bir yaşında halq böyle doktor 

Bişi yok demişti 
(191 puan) tarafından
Basarken ayaginin üstüne bir ağrı vs oluyir mu peki altta kalıyor mu prmagi
(581 puan) tarafından
Evvet cnaim ama sorun yok gayette gzuel basıyor şimdilik ağrı sızı olsa bastıkça ağlar sonuçta
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Kız o körpecik daha düzelir. Arada aklına geldikce canını acıtmadan oyna düzelt. O dizelir zamanla hamurmgibi o. Ben cocuklarımın burnuyla oynarım hep dogduklarında mesela
(191 puan) tarafından
Deneyeyim o şekilde teşekkür ederim
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Benim kızımda da var canım düzelir korkma 
(191 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok kiz normal 
(191 puan) tarafından
Bie parmağı alta doğru içe dönük aslında
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Normal CNM benim de öyle sende  atağı ni uzat bak senin de öyledir çok kişinin öyle oluyor bir zararı yok 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

çok sıkı kundakmı yaptın canım . Bu nedenle benim el parmaklarım eğri:D

Dr göster. Plastik bişey olsa parmak aralarına geçirmelik, zamanla düzelir o şekilde.Sen araştır canım 
(191 puan) tarafından
Neredeyse sadece 1 ay kundak yaptık sadece sonra istemedi skldi hep
0 oy
(137 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 buçuk aylık iki ayağının da aynı parmak öyle ama bizim ki daha altta doktora gittim 2 ay masaj yap gel dedi 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende deneyeyim bakalım inşallah düzelir
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Oğlum doğduğunda ayak bileği o kadar yamuktu ki bi engeli var dedik. 2 gün hastanedeydik ne doktor ne hemşire hiçbiri farketmedi. Eve gelince farkettik. Hemen hastaneye geri gittik. Eşim olay çıkardı. Doktor bizi geçiştirdi. Hemşireler doktora çaktırmadan araştırma hastanesine gidin falan dedi. Nasıl korktuk anlatamam. Sonra aynı hastanede ortopedi doktoru ben göreyim demiş. Ona gittik. Masaj önerdi. Biz masaj yaptıkça düzeldi ayağı. Kemikleri çok esnek bebeklerin. Üzerine bastıkça yürüdükçe düzelir bence. İçin rahat etsin diye bi doktora göster istersen ama kendi kendine düzelir dicektir bence
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için biraz masaaj yapmayı demeyeceğim aynı olursa bir doktora götüreyim diyorum
(1,097 puan) tarafından
Bence de biraz masaj dene. İşe yarıcaktır :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Oğlum da böyleydi zamanla oturdu canım şuan problem yok çok şükür 
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim umarım bizimde düzelir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,457 göst.
0 oy
10 cevap 327 göst.
10 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...