0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (677 puan) tarafından
Kızlar SUYU sızanlarda sadece iç çamaşırı mı ıslanıyor yoksa üzerindeki pijamaya kadar ıslanıyor mu birde su sızdığını hissediyor musunuz iki gündür iç çamaşırım ıslanıyor yaşadığım bölge çok fazla sıcak terliyor da olabilirim bi türlü emin olamadım 

33 haftalıkta hamileyim

6 Cevaplar

+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Kız bu nasıl başlık bende sular mı kesilecek sandım
(677 puan) tarafından
Gebelik bölümüne de bu şekilde yazdım oradan kimseden cevap çıkmayınca bende aynısını burada paylaşım yapım dedim çoğu kişi doğum yaptığı için yaşayan birileri çıkar die :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende su sızması oldu. Pazar akşam başladı sızıntı salı hastane kontrolünde yatış verildi. Yerde oturuyorum ayağa kalkarken islaniyorum pijamada da ıslaklık oluyordu. Altıma kaçırmışım gibi. Uzanıyorum dogruldugumda ıslaklık oluyordu toplam dört beş kere oldu bu. 

Ayırımı şöyle yapabilirsin sızıntı anında kendimi tutmak için kastigimda sızıntı devam ediyordu. Afedersin çiş olsa durur sızıntı da durma yok akıp gidiyor. 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende oldu sabah uyandim bişey yok ayağa kalktım sızdı ne kadar sizdigina bağlı pjamanin ıslanıp islanmadigi supheleniyorsan Dr git alttan muayane etti Dr beni parmağından sular aktı çekince bariz suyun geliyor dedi gösterdi bebeğim suyunun azalması sorun öyle bekleme
0 oy
(15,823 puan) tarafından
35+6 günlükken kanama şikayetiyle hastaneye gittim ultrasyonda suyumuzun azaldığını hatta bitmek üzere olduğunu söyledi doktor sordular suyun geldimi diye hiç bı şekil subgelisi olmadı çok şık WC ye çıkıyordum ama benn
tarafından
Sizma olmadığından eminsen sende su içme az olduğu icin olabilir. Ben günlük en az 3 kesinlikle de 4 litre su içerdim. Suyla ilgili bir sıkıntı yaşamadım.
(15,823 puan) tarafından
Yok canim sıvı tüketiminde çoktu her kontrolde herşey çok güzeldi doğmak istemiss benim minnoş zaten nst de kalp atışları yavasladigi için acil sezaryen ile doğum yaptım
tarafından
Geleceği varmış erkenci minnoş. Benim zamanıydı artık 38+6 da geldi.
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Eğer supheneniyorsan git bir doktora sürüntú alsınlar bebeğin suyu mu sızıyor belli olur o testte 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Benim camasirim ıslanıyordu pijamaya vurmuyordu ama camasirim Bayaa baya islaniyordu. 34 haftalık doğum yaptım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kbrayc (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu