+1 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Babasıyla parka gitti büyük kızım 2 yaşında 2 saat kadar durup geldiler bende küçük kızımı uyutuyordum eşim kapıyı açtı içeri girdiler kapıyı tam çekmemiş o mutfağa geçti kızım geri çıkmış kızımı muzikle uyutuyorum ses hiç gelmedi kızim uyudu içeri bir gittim eşim tek kızım nerde dedim içerde dedi heryere bakıyorum çocuk yok ya diyorum içerde olsa benim yanıma gelir yok kalkmış dolapların içine bakıyor çamaşır makinesinin içine bakıyor o an cinnet geçirip onu öldurebilirdim diyorum git çocuk dışarı çıkmış gidip binanın içine bakıp geri gelip evi kontrol ediyor ev dedim 1+1 zaten nereye giricek ben heryere baktım ***** gerizekalı cik çocuğum bul dedim o neden gidip gelip eve bakıyor anlamadım bebeğimde uyandı ağlama krizine girdi aldım çocuğu binanın içine Bodrum'a falan bakıyorum oda gidip kameralara baktı çocuk yok binadan ses seda yok dışarıda çıkmamis kamerada bişey görünmüyor 30 dk boyunca bulamadık aklıma o an herşey geldi gerçekten kalbim durdu kızım nerdeyse elimden dusuyordu binanın ortasına yiğildim çığlık ata ata ağlıyorum.esim geldi yok diyor bina 10 katlı pazar olduğu için herkeste gezmeye gitmiş çığlık atarak kızım nerdesin dedim arkamdan anne dedi size o duyugu anlatamam asansöre binmiş kilitli kalmış bizde o telaşla hiç asansöre bakmadık yemin ederim ben bugün korktuğum kadar hiç korkmadım hayatım boyunca herşey olabilirdi öldum resmen 

29 Cevaplar

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Aynısı benzeri 4 yaşındaki oglumda başıma geldi aglama krizine girmistim o korku o panik yüregim acimısti seni okadar iyi anlıyorum ki evladı kayıp olanların Rabbim yardimcısı olsun belki saçım beyazlamışti o an bnmde oğlum kapıyı acıp çıkmıştı o korku maf etti beni 
(1,313 puan) tarafından
10 haftalık hamileyim nerdeyse düşük yapiyordum
(2,803 puan) tarafından
Seni yürekten anliyorum o korku ömre bedel cok gecmis olsun Rabbim yavrularımızı korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken bile endiselendim. Allah butun yavrulari esirgesin. Sadaka verin. 
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ay ben bile okurken fenalık geçirdim bacimm. Bununla gelmiş gecmis olsun
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(509 puan) tarafından
Rabbim korumuş cnm öok geçmiş olsun 
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bn okurken kalp krizi geçirdim Allah korumuş aman diyim sonra basına bir şey gelse vicdan azabı o kadar kötü ki her şeye dikkat etmeli artık kapı üstten kilidini vurun 
(1,313 puan) tarafından
Canım kendisi açamıyor babası açık bırakmış
0 oy
tarafından
Okurken içim cok kötü oldu yaa seni düşünemiyorum allaha şükürki bşy olmamıs
(1,313 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Kendimi senin yerine koyarak okudum ve tüylerim diken diken çok çok kötü bı durum 
(1,313 puan) tarafından
Çok kötüydü öldum resmen
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayyy tüylerim diken diken okudum .Allah korumuş.Babalar biz kadar ince düşünemiyor tatlım yaa .Eşin çocuğu içeri katıp kapıyı kapatıp kitlemesi lazımdı.

Benim eşim de motoru evin önüne ortaya çocuğun oynayacağı yere koyuyordu o motoru kenarı koy çocuğun üstünne düşer allah korusun dedim öyle başka yere koydu.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 224 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 794 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 557 göst.
3 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 593 göst.
8 Ağustos 2019 Aile kategorisinde meraklı taze:) (822 puan) tarafından soruldu

381,716 soru

11,427,725 cevap

34,986 kullanıcı

...