0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Magnetli balonlu vs konsept düşünüyorum. Uygun güvenilir bı site var mı? Ama lütfen kendinizinde yapmış almış şahit olmuş vs olduğu bı site olsun malum bu devirde çok dolandırıcı var zamanim da kısıtlı. Pişman olmak istemiyorum. 

11 Cevaplar

0 oy
(2,126 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende geçen ay oğluma yaptım magnet yaptırdım digital magnet ten canm gayet iyi geldi 
(91 puan) tarafından
Dijital magnete baktım. Ama kafam karıştı. İşte ölçüleri bide ahşap plastik seçenekleri. Fotoğraflarini da göremedim hangisini tercih edeceğimi bilemedim. Sizinki nasıldı??
(2,126 puan) tarafından
Gazoz açacağı kuala temalı kendim tasarladım
(91 puan) tarafından
Magnetin plastiği mi daha iyi yoksa ahşap olanı mi
(2,126 puan) tarafından
Plastik al canm ahşap su geçerse hani mahvolur plastik yine silinir
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Pisman olmamak icin sitelerden degilde cikip carsidan al derim illa site dersen kedi7.com tavsiye ederi
0 oy
(103 puan) tarafından
Parti dolabı tavsiye ederim kızımın diş buğdayı süsleri doğum günü süslerini hep ordan aldım hem güvenilir hemde eksiklik gönderiyor tavsiye ederim trenyoldan sipariş veryrm  ben
0 oy
tarafından
Ben afiş ve magnetleri digital magnetten aldım. Balon ve zinciri kırtasiyeden aldım cokda güzel oldu 
(91 puan) tarafından
Dijital magnetten ben de baktım ama seçenekleri kafamı karıştırdı. Fotoğraflarını görmedim ahşap plastik hangisi daha iyi sizinki nasıldı ne önerirsiniz
tarafından
Fotoğraf atayım bak canım ben ahşap yaptırdım görümcem pilastik yaptırmış mukavva karton gibi begenmedim
tarafından
Attım bak canım
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben dolap uygulamasından anahtarlık ördürttüm bi aynı dolap uygulamasından balon satın aldım bi doğum günü yazısı kaldı 
0 oy
(196 puan) tarafından
Magnet isterseniz renkli killerden yapıyorum sayfam hacklendi yeni sayfa açtım. Minioclay adı mesaj atarsanız çalışmalarımı gonderebilirim. :)
(196 puan) tarafından
Bir de hangi ilde oturuyorsunuz acaba çok yakın bir arkadaşım çok çok iyi bir organizasyoncu yardımcı olabilirm
(73 puan) tarafından
Canım ben kızıma hem mevlidinde hemde doğum gününde aldim bu siteden alabilirsin güvenilir ve malida cok iyi içeriğinde de bir sürü sey var site adi da Hayaller dükkanı wep sitesi var oradan baka bilirsin
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Sengulun doğum günü konsepti diye bir site var ordan yaptırdım canım fotoğraf ta varda buraya atmak istemedim (◍•ᴗ•◍)❤
(91 puan) tarafından
Instagram hesabı mi web sitesi mi
(2,671 puan) tarafından
İntegram hesabı canım biz kutladık sende göz at urunleri güzeldi yani
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Dijital magnet güzel yapıyo ben bır yas hedıyelıgımı ordan almıstık 
0 oy
(196 puan) tarafından

image

image

bbazi çalışmalarım :) istediğiniz her karakterde çalışabilirim
tarafından
Tanesi kaç TL yapıyorsunuz ben biryere sordum çok uçuk bir fiyat söyledi vaz geçtim
(196 puan) tarafından
Bu modelleri 20 tane ve üzeri 18 den yapıyorum 20den az olursa 20 TL'den. Özel kil olduğu için maliyeti fazla ama kırılmaz bozulmaz yıllarca hatıra olarak durur.
(196 puan) tarafından
minioclay Instagram hesabından mesaj atarsanız tüm modelleri gösterebilirim modellerde fiyat değişikliği oluyor
0 oy
tarafından
Balon süsleme ürünlerini vs bebeğiminilkpartisi diye bir siteden almıştım bu senede aynı yerden alcam 
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

bizimki böyleydi canım ama hazırlarken tarihi afişte yanlış yazmışım onlar düzeltme şansı. Yokmuş oyuzden bız kendimiz 5 yaptık onu sonradan çok dikkatli hazırlanan lazım 

tarafından
Afiş 90 a 130 magnet ahşap
(91 puan) tarafından
1 yazılı balonunuz kaç cm acaba
tarafından
Onuda digital magnetten aldım 40 inç 100 cm. Kendim pipetle sisirdim canım
(91 puan) tarafından
Sisirilmesi zor mu
tarafından
Yok çok zor değil ince meyve suyu pepeti sisirilme yerine takılıyor öylece kolay şişiyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
13 Temmuz 2023 Moda kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.

380,043 soru