0 oy
278 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
15 aylık kızım var geceden beri kusuyordu şimdide ishale döndü kusma suan yok ama ishal başladı neden olabilir Acaba ben köyde yaşıyorum kimse yok hastaneye götürecek 3 4 kişiye dedik onlarda kimisi duvar oruyor kimisi evde yok ne yapmalıyım eşim calismaya gitti bu arada ishali mukuslu

9 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Dişmi çıkarıyor cnn ondan dır yada üşütmüş olabilir 
(22 puan) tarafından
canim 8 aylıkken amip olmuştu acaba yinemi olmuş olabilir çok korkuyorum
(310 puan) tarafından
Olabilir cnm ama bol bol su ver sıvısız kalmasın sağlık ocağı yok mu bulundugun yerde
(22 puan) tarafından
sağlık ocağı yarın var haftada 1 gün açık oluyo
(310 puan) tarafından
Ne saçma bir yermiş orası ya hafta da bir ne. ..yarın açılıyorsa yarın götür cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol bol su icir bide internetten ishal icin tuzlu sekerli karisim var ona bakabilrisin

Ishalde en onemlisi su kaybetmemesi
0 oy
tarafından
bol bol su ver ve emzirebiliyorsan bol bol emzir canım. muz ezip yedir, suya nişasta karıştır birkaç kaşık içir. ama suyu ihmal etme doktora gidene kadar. 
0 oy
(40 puan) tarafından
Bi patates haşlaması pirinç lapası yedir canım suyu ihmal etme ama küçük küçük yudum yudum içsin ama su çok önemli 
0 oy
tarafından
salgin olabilir canim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Canım demekki mikrobu var isal yoluyla atıcak o mikrobu bırak isal yapsın çok uzarsa ve kal yapma sıklığı çok artarsa mutlaka hastaneye götür geçmiş olsun 
(22 puan) tarafından
teşekkür ederim cnm
(1,186 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :)
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Canim ben azeriyim sizde oyle bir sey varmi yokmu bilmem..cocuklar bazi seyleri yutamadigi zaman burunlarinda kalir ufurukcuye gotururuz ufurur burnu temizlenir iyilesir
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız hamilemisin acaba bi test yapaydın
0 oy
(34 puan) tarafından
Sıcak tut canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Momery (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meksikaaaaaa (1,975 puan) tarafından soruldu

378,004 soru

11,314,214 cevap

34,753 kullanıcı

...